Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 ... 10
1
ΠΑΣατέμπος (για να περνά η ώρα) / Απ: Τι ακούτε τώρα;
« Τελευταίο μήνυμα από ΛΑΜΙΑ FANS στις Σήμερα στις 01:17 »
2
Πρωτάθλημα - Κύπελλο 2017-2018 / Απ: Κύπελλο (Φάση των "8": ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ)
« Τελευταίο μήνυμα από syberia στις Σήμερα στις 01:08 »
Η κοκαΐνη ντόπα; Από πότε; Ξέρεις πόσα σκευάσματα ενεργητικών ποτών και βελτίωσης της απόδοσης την περιέχουν;

Anyway. Στο δεύτερο παιχνίδι δεν είχε παίξει..
3
Πρωτάθλημα - Κύπελλο 2017-2018 / Απ: MVP ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
« Τελευταίο μήνυμα από ΛΑΜΙΑ FANS στις Σήμερα στις 01:00 »
Συγγνώμη για την καθυστέρηση στο να ανέβει η ψηφοφορία. Δικιά μου η ευθλυνη.

Υ.Γ. Μπετρα.
4
ΠΑΣ για καμιά μεταγραφή? / Απ: Χειμερινή μεταγραφικη περιοδος 2018
« Τελευταίο μήνυμα από PaRaDoX στις Σήμερα στις 00:51 »
Προς τους φίλους drakos, Pablo Pascobar, vourbiani, για να μην ξεκινήσω κατεβατό παραθέσεις που βαριέμαι τα γραφω ολα μαζι...

Να υποθέσω ότι δεν είναι κατανοητό ότι και άλλες ομάδες έχουν αστοχίες σε παίχτες μια χρονιά αλλά δεν καταστρέφονται (εμείς το χρησιμοποιούμε σαν δικαιολογία στον αιώνα τον άπαντα αυτό ώστε να μην καλύπτουμε ούτε τις βασικές μας ανάγκες)

Να υποθέσω ότι δεν είναι κατανοητό ότι παίχτες τύπου Μαυροπανου κλπ, δεν ήταν κανονικοί παίχτες, έγιναν παίχτες, και δεν βοήθησαν άμεσα όταν ήρθαν' αλλά όταν ήταν σε θέση να βοηθήσουν, εμείς κορδελίτσα και στο καλό.

Να υποθέσω ότι δεν είναι κατανοητό ότι μερικοί έχουμε μεγαλύτερες βλέψεις από την ομάδα από το να κάνει τον κομπάρσο σε ένα πρωτάθλημα.

Να υποθέσω ότι δεν είναι κατανοητό ότι η πορεία της ομάδας χρόνο με τον χρόνο αγωνιστικά και βάση αποτελεσμάτων είναι όλο και χειρότερη.

Να υποθέσω ότι δεν είναι κατανοητό ότι μεταξύ των παιχτών των 10.000 ευρώ και των 2.000.000 ευρώ υπάρχουν και παίχτες των 100.000, των 200.000 ευρώ κ.λ.π.

Να υποθέσω ότι δεν είναι κατανοητό το "πέφτουν τα τσιμέντα" για το επίπεδο του ΠΑΣ, που έτσι όπως έχουμε καταντήσει και με έναν παίχτη των 200.000 θα έπεφταν τα τσιμέντα.

Να υποθέσω ότι δεν είναι κατανοητό ότι και με την μεταγραφή του σκοπιανού η ομάδα τώρα έχει ΕΝΑ, ξαναλέω ΕΝΑ αριστερό μπακ (αγνώστου αξίας ακόμη), ΕΝΑΝ αξιόπιστο επιθετικό, και ΚΑΝΕΝΑΝ αξιόπιστο παίχτη στο κέντρο εδω και πολύ καιρό.

Να υποθέσω ότι δεν είναι κατανοητό ότι συμφωνώ και είναι μαγκιά να βρεις τον καλό και φτηνό παίχτη, αλλά δεν γίνεται κάθε χρονιά να σου κάθετε να καταφέρνεις να βάψεις αυγά με κλανιές.

:pas:  :pas:  :pas:
5
Πρωτάθλημα - Κύπελλο 2017-2018 / Απ: ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 18η αγωνιστική
« Τελευταίο μήνυμα από fon7 στις Σήμερα στις 00:11 »
Μαζί μιλάμε.Ας αφήσουμε τις μύγες κατά μέρους.
6
« Τελευταίο μήνυμα από Crimson Glory στις Σήμερα στις 00:09 »
Επαναφέρεις πολλά,τα οποία έχουν σβηστεί.Το ότι έχουν γραφτεί και λάθος πράγματα έχουν γραφτεί.Όπως έχουν ειπωθεί και εκτός από εδώ μέσα.Είτε στο φου μπου,είτε στα γήπεδο,είτε στα στέκια.

Θα μπορούσες να το αναφέρεις αυτό και θα είχες και δίκιο.Το να επαναφέρεις όμως τα παραπάνω νομίζω είναι φάουλ κάπως.Ειδικά τα σβησμένα.
Fon, δεν επαναφέρω ΤΙΠΟΤΑ .
Επαναφορά θα λεγόταν ΕΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΑΝ τα παραπάνω δεν ακούγονταν πλέον.
Είμαι ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ:
Παράθεση
   Μερικοί μόνο, ελάχιστοι, από τους υπέροχους χαρακτηρισμούς - "κριτική" που διαβάζουμε και ακούμε για παίκτες που φορούν τη φανέλα του ΠΑΣ... 
Που διαβάζουμε ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ fon, ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ!
Δεν έκανα ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ αποκλειστικά και μόνο στο φόρουμ των φίλων του ΠΑΣ, fon...
Εκτός κι αν υπάρχει καμιά μύγα...
7
ΠΑΣ για καμιά μεταγραφή? / Απ: Mite Cikarski
« Τελευταίο μήνυμα από makispas66 στις Χθες στις 23:59 »
Χα χα οκ με ξεσκισατε ,ποιος είπε όμως  ότι δεν μπορούμε να πίνουμε και κάνα τσιπούρακι και να γουστάρουμε γράφοντας εδώ για την τρέλλας μας,  δεκτό πάμε παρακάτω χε χε :P :mono:
8
Μετά από όλα αυτά, απορία μου κάνει κι εμένα για το πώς έχει χαθεί η επαφή, η μαγεία και το δέσιμο με την Ομάδα...

Σύνταυρε, κι εγώ στραβώνω με τουλάχιστον το 1 από τα 3 ποσταρίσματα που διαβάζω εδώ μέσα, καθώς και με διάφορες ηλιθιότητες που ακούω στο γήπεδο.
Παρόλ' αυτά οφείλω να ομολογήσω ότι στο 2-1 στο 89' κόντεψε να γκρεμιστεί το γήπεδο από τις ιαχές, οπότε ας βλέπουμε και μια αχτίδα φωτός μέσα στο έρεβος !
9
« Τελευταίο μήνυμα από fon7 στις Χθες στις 23:57 »
Επαναφέρεις πολλά,τα οποία έχουν σβηστεί.Το ότι έχουν γραφτεί και λάθος πράγματα έχουν γραφτεί.Όπως έχουν ειπωθεί και εκτός από εδώ μέσα.Είτε στο φου μπου,είτε στα γήπεδο,είτε στα στέκια.

Θα μπορούσες να το αναφέρεις αυτό και θα είχες και δίκιο.Το να επαναφέρεις όμως τα παραπάνω νομίζω είναι φάουλ κάπως.Ειδικά τα σβησμένα.

Να προσθέσω ότι η συμπεριφορά τους πιάνει όλους.Ανθρώπους που δεν τους έβρισαν ή δεν τους αποδοκίμασαν.
10
Πρωτάθλημα - Κύπελλο 2017-2018 / Απ: MVP ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
« Τελευταίο μήνυμα από Pablo Pascobar στις Χθες στις 23:50 »
Aμφιταλαντεύτηκα μεταξύ του πολύ σοβαρού και σταθερού μετά την αποχώρηση Μαυροπάνου Μιχαήλ και του κίλερ Κόντε.
Τελικά ψήφισα Πέδρο.
Ταλαιπώρησε τη δύσκολη άμυνα του Ατρομήτου, είχε δοκάρι και πέτυχε ως λύκος το γκολ της ισοφάρισης στο 87'.
Κατά σειρά θα έλεγα Κόντε-Μιχαήλ-Λίλα σε ένα παιχνίδι που όλη η ομάδα ήταν καλή και δικαιούτο τη νίκη.
Σελίδες: [1] 2 3 ... 10