Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 ... 10
1
Πρωτάθλημα - Κύπελλο 2017-2018 / Απ: Κομπιουτεράκια version 2018
« Τελευταίο μήνυμα από FanaticPaS στις Σήμερα στις 00:25 »
Με ζόρι αλλους 15 βαθμούς
2
Πρωτάθλημα - Κύπελλο 2017-2018 / Απ: Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα 22η αγωνιστική
« Τελευταίο μήνυμα από lemorsero στις Σήμερα στις 00:25 »
Κηδεία του Αστέρα από τον Ατρόμητο στο 91'!  (Ένας Ατρόμητος που βγάζει μάτια από τη μέση και μπροστά, μακράν η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος στο δημιουργικό κομμάτι με Ουάρντα-Ντιγκινί-Ντάουντα-Βασιλακάκη να κάνουν παππάδες - το οτι δεν παίζει εθνική ο Βασιλακάκης γελάει ο κόσμος)

0-1 τελικό και με νίκη μας αύριο είμαστε πάνω από τον αστέρα σε ισοβαθμία! και λογικά θα χάσουν πανιώνιος-ξάνθη οπότε πάμε αντίστοιχα στο -3 και -1 με ευκολότερο πρόγραμμα από δαύτους στα 8 τελευταία!
Ο Πανιώνιος στα 8 τελευταία του έχει 2 σίγουρες ήττες (αεκ, παοκ εκτός), ενώ και τα εντός του είναι φωτιά (αστέρας,ατρόμητος,ξάνθη,παο)
Η Ξάνθη στα 8 τελευταία έχει σίγουρα 1 ήττα (παοκ εκτός) + άλλα 2 πολύ δύσκολα εκτός (ατρόμητο, παο). Αν δε μας κερδίσει την πρωταπριλιά στην έδρα της, την έχουμε!
Εμείς σίγουρη ήττα ΔΕΝ έχουμε. Σε όλα τα ματς μπορούμε να πάρουμε πόντους, ενώ το δύσκολο μας με οσφπ είναι τελευταία αγωνιστική όπου η νίκη του τριτοτέταρτου αδιάφορου γαύρου δεν θα είναι το πιο πιθανό αποτέλεσμα. Το θέμα για μας είναι να υπάρχει θέληση για την 5η θέση.

Για τον ΠΑΣ όλα τα ματς είναι τελικοί, όμως 2 είναι στην αλήθεια τα εντελώς κομβικά ματς: Το αυριανό με Πλατανιά και το εκτός στην Ξάνθη.

Δεν ξέρω αν το έχουν καταλάβει οι παίχτες αλλά το αυριανό ματς είναι τελικός! Εντελώς κομβικό.
Με νίκη παίρνουμε ψυχολογία 5αδας! Η ψυχολογία που ήταν το Νο1 πρόβλημα του ΠΑΣ φέτος. Με νίκη αύριο αλλάζουν όλα! Τα 8 ματς που μένουν οι σκληροί καριόληδες παίκτες μας έχουν καλύτεροι τύχη από τους μισθοφόρους των άλλων ομάδων. Ο ανεβασμένος ψυχολογικά Βελλίδης, ο Λίλα, ο Μιχαήλ, ο Τζημόπουλος κλπ ξέρουν και έχουν ξανακάνει πορεία 5άδας και είναι πολύπειροι στα 30+ τους. Έχουμε την τύχη να έχουμε έναν μανιακό εκτελεστή ο οποίος δεν είναι μονο καλός, αλλά καταθέτει ψυχή. Και θα ανέβουν και οι άλλοι στο τέλος.
Όλα αυτά όμως ΜΟΝΟ με νίκη αύριο.

Τελικός!
3
ΠΑΣατέμπος (για να περνά η ώρα) / Απ: Τι ακούτε τώρα;
« Τελευταίο μήνυμα από ΛΑΜΙΑ FANS στις Σήμερα στις 00:12 »
4
Θα παρακαλούσα να μην κάνουμε και αυτό το νήμα για τα άπαντα του Χβ.Το νήμα είναι για οικονομικές ειδήσεις σχετικές με του ΠΑΣ και γενικά για τα οικονομικά του ΠΑΣ.Όταν έχουμε κάτι καινούριο να το δούμε.Τα υπόλοιπα στο νήμα του Χβ.
5
Ναι, αλλά, αν ήταν σοβαρός πρόεδρος ο ΧΒ
θα πλήρωνε κι αυτά για να μην κηλιδώνεται ο όνομα
ΠΑΣ Γιάννινα..
6
ΠΑΣ για καμιά μεταγραφή? / Απ: Τζημόπουλος Θεμιστοκλής
« Τελευταίο μήνυμα από ΛΑΜΙΑ FANS στις Χθες στις 23:24 »
Ποιος το λέει αυτό; Ότι δεν μπορεί ένας ποδοσφαιριστής να λέει τη γνώμη του για το πρωτάθλημα γενικότερα; Έχει γίνει εκατομμύρια φορές. Η κοινή λογική  το επειτρέπει.
7
« Τελευταίο μήνυμα από fon7 στις Χθες στις 23:23 »
Για μπάλα μιλάμε όχι για πήδημα.Στο είπα και πριν σε ένα ματς μπορεί να κερδίσεις.Συνολικά όμως ο ΠΑΟΚ είναι ψηλότερα.Είναι σαν να μου λες ότι η Ελλάδα το 2004 ήταν η καλύτερη ομάδα.Ε δεν ήταν.Πως να το κάνουμε.
Στον αθλητισμό δεν νικάει πάντα ο καλύτερος.Αμέτρητα τα παραδείγματα.Απλά τις περισσότερες φορές κερδίζει ο καλύτερος.Όχι πάντα όμως.
8
« Τελευταίο μήνυμα από RABO στις Χθες στις 23:20 »
Ρε RABO,

Όλες αυτές οι ομάδες χρησιμοοποιούν αυτά τα μέσα ΔΥΣΤΥΧΩΣ κατά καιρούς. Ωραία ως εδώ!

Από την μπάλα που βλέπεις από τους 3 διεκδικητές, ποια ομάδα πιστεύεις ότι παίζει καλύτερο ποδόσφαιρο φέτος και αξίζει το Πρωτάθλημα; Γιατί κάποια παίζει και το αξίζει.

στα αρ,,,,,,ια μου ποιά παίζει και τι αξίζει!!!!!!Εγώ,ως ποδοσφαιριστής του ΠΑΣ είμαι υποχρεωμένος να παίζω για τη φανέλα μου και τον κόσμο μου!!!!!Χέστηκα για το ποιός είναι ο καλύτερος!!!!Κι οι δηλώσεις μου θα πρέπει να αφορούν την ομάδα μου και μόνο!!!!!Πόσο μάλλον όταν ο αντίπαλος με κέρδισε ΠΟΥΣΤΙΚΑ!!!!!!!
9
« Τελευταίο μήνυμα από RABO στις Χθες στις 23:13 »
να μπεις στο forum της δήθεν ομαδάρας σου φίλτατε να γράψεις!!!Της ομαδάρας των ΣΤΗΜΕΝΩΝ,των μαιμού ΠΈΝΑΛΤΥ και τον 70 μέτρων of side.Εδώ το site είναι του ΠΑΣ,αν δεν κατάλαβες!!!!!
Κάποιος που δεν συμφωνεί με σένα δεν σημαίνει ότι υποστηρίζει άλλη ομάδα.Ας κόψουμε αυτή την μαλακία όλοι.Για καλό όλων μας.

Μιλάει για ντεπούτο στην σούπερλιγκ.
Τώρα αν στην Ελλάδα θεωρούμε ντροπή να λέμε για μια ομάδα ότι είναι καλύτερη,καταλαβαίνει πόσους αιώνες είμαστε πίσω.
Δεν υπάρχει σωτηρία σε αυτή τη χώρα σε τίποτα.

καμιά ομάδα δεν είναι καλύτερη όταν σε κερδίζει σε ΣΤΗΜΕΝΟ παιχνίδι,με γκολ OF SIDE και με τους οπαδούς της να εισβάλουν στην πόλη και το γήπεδό σου όπως οι Τούρκοι στην Κύπρο!!!!!!!!

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ μαζί σου για το ότι <Δεν υπάρχει σωτηρία σε αυτή τη χώρα σε τίποτα>!!!!! όταν υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν ότι δεν είδαν τα ΟΦΘΑΛΜΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ!!!!!!!!
Εσύ μιλάς για έναν αγώνα που όντως μπορεί να τον κερδίσεις.Στο σύνολο όμως είναι καλύτερη ομάδα.Πως να το κάνουμε τώρα;

ρε φίλε fon7 ,και το κόβω εδώ!!Είναι δυνατόν όταν μια ομάδα σε κέρδισε με τόσο ΠΟΥΣΤΙΚΟ τρόπο σε όλα τα επίπεδα να παραδεχτείς ότι είναι καλύτερη!!!!Εγώ είμαι παιδαράς κι έρχομαι και σου π.......ω τη γκόμενα!!!(Υποθετικά μιλάμε πάντα,μην παρεξηγηθούμε).Θα με παραδεχτείς κι από πάνω??????Αν ναι,μπράβο σου αλλά και το κέρατο σου άξιζε και το σύμπαν,που ήδη γελούσε μαζί σου,θα γελάει δυο φορές!!!!
Το κόβω γιατί έχω αρχίσει να αισθάνομαι ηλίθιος να εξηγώ τα αυτονόητα!!!!
Σελίδες: [1] 2 3 ... 10