Τελευταία μηνύματα

Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 ... 10
1
Μίμης Πανταζής
Μάριος Μιχαήλ
Γιάννης Μουζακίτης
Νίκος Γιωτάκης
Θοδωρής Πανάρας
Βασίλης Πάτρας
Σάκης Πρέντζας
Δημήτρης Μάντζιος
Παναγιώτης Μάντζιος
θοδωρής Τσίρμπας – Αναγνώστου
Μάριος Μακρής
Γιάννης Καραγκιολίδης
Χρήστος Τζοβάρας
Δημήτρης Γεωργίου
Coach Θωμάς Κωστόπουλος

Υποδομές
Κωνσταντίνος Σίββας
Νικόλαος Εξάρχου
Άγγελος Κώστας

Ντίνα Σαρηγιαννίδου
Έλενα Πάφη +Κ-20
Κλαίρη Μεντεσίδου
Στέλλα Ξανθοπούλου
Πανωραία Ντάλα
Δήμητρα Γιωτίτσα
Αγγελίνα Χρηστάκη
Δανάη Χήτα
Σοφία Βρασταμηνού
Ρούλα Πανούτσου
Αθηνά Μπουκουβάλα
Ροδάνθη Μπάτου
Ελένη Κατσίδου
Coach:Γιώργος Σιαμέτης λογικά

Βλαχοπούλου δεν βγήκε ανακοίνωση αλλά συμμετέχει.Το ίδιο και η Ντόκου.Η Κατσίδου ανακοινώθηκε αλλά λείπει από την πρώτη.Ανακοίνωση για τον προπονητή δεν έχει βγει.
Τώρα αν ξέφυγε κάτι οκ.
2
Παράθεση
«ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ»

Η Δευτέρα 27/8, ορίστηκε από το προπονητικό επιτελείο να γίνει η έναρξη της προετοιμασίας για την αγωνιστική περίοδο 2018-19 για το γυναικείο τμήμα του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ WBC.

Σε ώρα που θα ανακοινωθεί άμεσα καλούνται στο Νέο Κλειστό στο Πανηπειρωτικό στάδιο οι αθλήτριες: Σαρηγιαννίδου, Ξανθοπούλου, Ντάλα, Χρηστάκη, Βρασταμηνού, Πάφη, Χήτα, Γιωτίτσα Δ., Πανούτσου, Μεντεσίδου, Μπουκουβάλα, Μπάτου, Βλαχοπούλου, Ντόκου.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ WBC..Αγάπη διαρκείας..❤️🏀
ΠΑΣ Γιάννινα WBC
3
Πρωτάθλημα - Κύπελλο 2018-2019 / Απ: 1η Αγων. ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ
« Τελευταίο μήνυμα από PASkal στις Χθες στις 23:21 »
ΑΕΚ - ΠΑΣ Χ
Παναιτωλικός - Ατρόμητος 2
ΠΑΟΚ - Αστέρας 1
Απόλλων Σμ. - ΑΕΛ 1
Ξάνθη - ΠΑΟ Χ
Πανιώνιος - ΟΦΗ 1
ΟΣΦΠ - Λεβαδειακός 1
Λαμία - ΆρηςΧ
4
Ρε δεν ΠΑΣ καλα! / Απ: Στο 23% η ανεργία το 2012
« Τελευταίο μήνυμα από fon7 στις Χθες στις 23:20 »
Χαλάρωση, ξεκούραση, ψυχική ανάταση, ευεξία, περηφάνια, απομάκρυνση από τις σκοτούρες και τα καθημερινά προβλήματα...
Αυτά και άλλα πολλά μου προσφέρει η ενασχόλησή μου με αυτή την ομάδα.
Κατ' επέκταση και με το pas.gr και για τους λόγους αυτούς είμαι και μέλος αυτού του φόρουμ.
Αν όμως ήθελα να παίρνω κομματική γραμμή, θα έμπαινα στο συριζα.γρ ή στο κοντρα.γρ ή και κάπου αλλού...
Λυπάμαι, αλλά εδώ και αρκετό καιρό, κάθε φορά που μπαίνω, ψάχνω να βρω ειδήσεις και σχόλια για την αγαπημένη μου ομάδα ανάμεσα σε ποστ κυβερνητικής προπαγάνδας.
Προσπάθησα να βρω τρόπο να διαγραφώ.
Μάταια.
Παρακαλώ λοιπόν τους διαχειριστές ή τους ιδιοκτήτες του ιστότοπου αυτού να μου υποδείξουν πώς να διαγράψω το προφίλ μου ή να με διαγράψουν αυτοί.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία...
Δεν διαγράφουμε ΠΑΣολέδες έτσι και αλλιώς.Εγώ να πω έναν προβληματισμό μου;Κάποιοι εδώ μέσα μπορεί να είναι πιο έντονα πολιτικοποιημένοι.Άλλοι λιγότερο,άλλοι καθόλου.Διαφέρει αυτό από άνθρωπο σε άνθρωπο.Όσοι λοιπόν θέλουν κάτι σχετικό με τον ΠΑΣ,γιατί δεν ασχολούνται με αυτό το κομμάτι;Εγώ μπορεί να γράφω όλη μέρα πολιτικά εδώ.Εσύ που θέλεις για τον ΠΑΣ γιατί να μην γράψεις για τον ΠΑΣ;Ο ένας δεν εμποδίζει τον άλλον.
Αν υπήρχε συμμετοχή στα θέματα του ΠΑΣ,θα μπορούσαμε να κάνουμε και περισσότερα πράγματα.
Αυτά δεν στα λέω για να σε θίξω ή να σε προσβάλω.Θέλεις περισσότερο ΠΑΣ.Γράψε περισσότερο για τον ΠΑΣ.Έχουμε τόσα νήματα για τον ΠΑΣ.Καλύπτουμε όσο καλύτερα μπορούμε κάθε κομμάτι.Για να ξεφύγουμε και λίγο από τις ίδιες και τις ίδιες απόψεις.Να δούμε απόψεις περισσότερων.
Μεγάλο κομμάτι του φόρουμ είναι για τον ΠΑΣ.Ελάτε σε αυτό το κομμάτι του φόρουμ.Μπορεί να φαίνεται αλλιώς αλλά σας διαβεβαιώνω δεν δαγκώνουμε.Έχουμε κάνει και τα εμβόλια μας.Πλάκα κάνω οκ;

Πλακωνόμαστε αρκετές φορές αλλά τα ξαναβρίσκουμε.Να περνάει και η ώρα.
5
Πρωτάθλημα - Κύπελλο 2018-2019 / Απ: 1η Αγων. ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ
« Τελευταίο μήνυμα από vourbiani στις Χθες στις 22:59 »
ΑΕΚ - ΠΑΣ                                1
Παναιτωλικός - Ατρόμητος       1
ΠΑΟΚ - Αστέρας                        1
Απόλλων Σμ. - ΑΕΛ                    x
Ξάνθη - ΠΑΟ                             1
Πανιώνιος - ΟΦΗ                       1
ΟΣΦΠ - Λεβαδειακός                  1
Λαμία - Άρης                             x
6
« Τελευταίο μήνυμα από President στις Χθες στις 22:28 »
Οκ λυπάμαι αν σε έθιξα.
Το ξαναγράφω λοιπόν:

Χαλάρωση, ξεκούραση, ψυχική ανάταση, ευεξία, περηφάνια, απομάκρυνση από τις σκοτούρες και τα καθημερινά προβλήματα...
Αυτά και άλλα πολλά μου προσφέρει η ενασχόλησή μου με αυτή την ομάδα.
Κατ' επέκταση και με το pas.gr και για τους λόγους αυτούς είμαι και μέλος αυτού του φόρουμ.
Αν όμως ήθελα να παίρνω κομματική γραμμή, θα έμπαινα στο συριζα.γρ ή στο κοντρα.γρ ή στο νδ.γρ ή στο κινάλ.γρ ή στο ποτάμι.γρ ή στο χα.γρ ή στο κκε.γρ ή και κάπου αλλού...
Λυπάμαι, αλλά εδώ και αρκετό καιρό, κάθε φορά που μπαίνω, ψάχνω να βρω ειδήσεις και σχόλια για την αγαπημένη μου ομάδα ανάμεσα σε ποστ κυβερνητικής ή αντικυβερνητικής προπαγάνδας αντίστοιχα.
Μάταια.
Παρακαλώ λοιπόν τους διαχειριστές ή τους ιδιοκτήτες του ιστότοπου αυτού να μου υποδείξουν πώς να διαγράψω το προφίλ μου ή να με διαγράψουν αυτοί.
7
« Τελευταίο μήνυμα από dk στις Χθες στις 22:27 »
Λυπάμαι, αλλά εδώ και αρκετό καιρό, κάθε φορά που μπαίνω, ψάχνω να βρω ειδήσεις και σχόλια για την αγαπημένη μου ομάδα ανάμεσα σε ποστ κυβερνητικής προπαγάνδας.
Ακριβώς επειδή είμαι από αυτούς που διαμαρτύρονται όποτε αλλοιώνονται θέματα που αφορούν στον ΠΑΣ με κομματικές θέσεις και αντιθέσεις πρέπει να υπενθυμίσω ότι  το θέμα στο οποίο απαντάς φίλε president είναι το  Στο 23% η ανεργία το 2012 σε κατηγορία θεμάτων που δεν αφορούν στον ΠΑΣ . Θα είχες δίκιο αν διαμαρτυρόσουν σε θέμα που είχε για παράδειγμα τίτλο σχετικό με το πρωτάθλημα , με τις προβλέψεις τις μεταγραφές και τα φιλικά...   
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να παρακολουθούμε όλες τις διαφορετικές γωνιές του forum

σε αυτό και αν έχεις άδικο. Ίσα ίσα υπάρχουν 1-2 μόνοι τους που γράφουν ποστ τα οποία μπορείς να χαρακτηρίσεις "κυβερνητικής προπαγάνδας" ενώ τους κοντράρουν πλειάδες άλλοι με ανάλογα αντικυβερνητικά μηνύματα. 

Μάταια.
στα forum δεν χρειάζεται να διαγράφεται κανείς. Θα έπρεπε να γίνει αυτό, αν για παράδειγμα έρχονταν ειδοποιήσεις με email στο λογαριασμό σου σε κάθε μήνυμα, οπότε θα ήταν spam. Όποιος θέλει μπαίνει όποιος δεν θέλει δεν μπαίνει.
Ξέροντας τον τρόπο που αντιμετωπίζεις τα της ομάδας και παίρνοντας και μέρος από τα λόγια σου, νομίζω ότι μπορείς γράφοντας στα θέματα τα οποία αφορούν τον ΠΑΣ να προσφέρεις τόσο σοβαρή ενημέρωση όσο και "Χαλάρωση, ξεκούραση, ψυχική ανάταση, ευεξία, περηφάνια, απομάκρυνση από τις σκοτούρες και τα καθημερινά προβλήματα..." δίνοντας το δικό σου στίγμα. 
Άλλωστε το pas.gr μιας και δεν έχει καμία καθοδήγηση ή λογοκρισία, (πέρα από τις προσωπικές προσβολές και τις διαφημίσεις) είναι αυτό που είναι τα μέλη του και όσοι επιλέγουν να γράφουν σε αυτό !  Στο χέρι μας είναι να το κάνουμε καλύτερο...

Δεν ξέρω αν τροποποίησα το μήνυμα -όχι επί της ουσίας πάντως- μετά τη νέα απάντηση του President
8
« Τελευταίο μήνυμα από jimakos στις Χθες στις 22:19 »
Πρόεδρε, μάλλον έχεις επιλεκτική όραση και βλέπεις μόνο φιλοκυβερνητικά σχόλια...περίεργο, γιατί εγώ βλέπω ότι το συντριπτικό ποσοστό των σχολίων είναι φόλα αντικυβερνητικό έως εχθρικά διακείμενο!
9
ΠΑΣ για καμιά μεταγραφή? / Απ: Γιάννης Μυστακίδης
« Τελευταίο μήνυμα από ΠΑΣ στις Χθες στις 22:11 »
Προς esposito84. Αδερφε ασφαλως και δεν θα γινουμε ποτε ΟΦΗ, γιατι εμεις δεν φτιαξαμε ονομα σαν ομαδα εχοντας μεγαλομετοχους τους Βαρδινογιαννηδες [ιδιοκτητες του Παναθηναικου], ουτε κατακτησαμε κατι βασιζομενοι  σε ξενες βοηθειες. Αντε γιατι οταν προσπαθουμε να καταπιουμε η να ξεχασουμε την πραγματικοτητα, ερχεται η ρημαδα και μας πνιγει. ΥΓ Καλη ποδοσφαιρικη χρονια να εχουμε συνταυροι και πανω απο ολα υγεια σε ολους.
10
ΠΑΣ για καμιά μεταγραφή? / Απ: Γιάννης Μυστακίδης
« Τελευταίο μήνυμα από pastakis στις Χθες στις 21:51 »
Τι να κανουμε ρε φιλε,μας παρακαλαγε να ερθει στον ΠΑΣ να ειναι μαζι με την γυναικα του.Τον λυπηθηκαμε και του δωσαμε την ευκαιρια να ειναι μαζι της.Εμεις ζευγαρια δεν χωριζουμε.
Σελίδες: [1] 2 3 ... 10