PAS.gr > Σχετικά με το forum

Νέα μέλη

(1/19) > >>

ΛΟΚΟ:
Αρχίζει πάλι και μεγαλώνει η λίστα όσων περιμένουν ενεργοποίηση.

Οταν κάνετε την εγγραφή άμεσα έρχεται ένα email, που περιέχει ένα λινκ ενεργοποίησης.
Πρέπει να κλικάρετε το λινκ για να ολοκληρωθεί η εγγραφή.
Ρίχτε μια ματιά και στα ανεπιθύμητα (spam) μήπως πήγε εκεί το mail.

Κάποια από τα παλιά μέλη, που διατήρησαν το ίδιο νικ και το το ίδιο email, με το παλιό φόρουμ τα ενεργοποιήσαμε, ΑΝ ΚΑΙ δεν έκαναν την προηγούμενη διαδικασία.
Υπάρχουν τώρα κάποιες αιτήσεις με νικς από το παλιό φόρουμ, αλλά με διαφορετικό email.
Οπως και κάποια emails από το παλιό, αλλά με άλλα νικς.

Επίσης, κάποιοι φίλοι μου είπαν ότι δεν τους ήρθε email ενεργοποίησης.

Ολα αυτά θα λυθούν, αν στείλετε ένα email στο pasfans papaki gmail com.

Σημείωση:
Για να μην έχουμε πάλι, τα του παλιοού φόρουμ, οι αναμένοντες ενεργοποίηση, δεν θα διατηρούνται εσαεί.
Απ' τη στιγμή που κάνουν την αίτηση, μετά από 2 μήνες, αν δεν προχωρήσουν σε ενεργοποίηση, ή αν δε στείλουν μήνυμα στο παραπάνω mail, θα διαγράφονται από τη βάση δεδομένων και θα πρέπει να ξαναρχίσουν από την αρχή τη διαδικασία.

Εκ της διευθύνσεως.

dreven:
Που λες μαστορα, εμενα μου ηρθε το email αλλα εγραφε κατι αλαμπουρνεζικα.
Το παιδεψα απο δω, το παιδεψα απο κει, ακρη δεν εβγαλα.
Λινκ για ενεργοποιηση δεν επαιζε εμφανως, υπεθεσα ποιο μπορει να ειναι, εκανα το κοπυ-παστε, τωρα εγω τα καταφερα, εσεις τα καταφερατε, εγινε η μοντα.
Τες πα και αλλο ηθελα να πω με τουτη την παρεμβαση μου.
Φιλος μου καλος κι αγαπημενος αν και αμαρτωλος... θελησε να γραφτει σε οπαδικο φορουμ.
Εκει του ειπαν να δηλωσει ονομα, επωνυμο, τοπο κατοικιας, τηλεφωνα, δε θυμαμαι αν του ζητησαν και τι δουλεια κανει, πως λενε τους γονεις του, αν εχει αδερφια και ποσα, οικογενειακη κατασταση, πιστοποιητικο φρονηματων και αλλα απο τα ασημαντα αυτα πραγματα και του ειπαν θα τα τσεκαρουν και οτι θα τον παρουν τηλεφωνο, θα τα πουν απο κοντα για ενα καφε, θα περασει κι απο συνεντευξη, δε θυμαμαι καλα, κατι τετοιο παντως και μετα θα εγγραφει και θα μπορει να γραφει ελευθερα την αποψη του αρκει να συμφωνουν και οι αλλοι με αυτην.
Απορρησε και ρωτησε γιατι τα ζηταν ολα αυτα και τι κερδος θα εχει και του ειπαν για ταξη ηρεμια ασφαλεια και κερδος μια ατελειωτη σειρα απο μπλε με κιτρινα πουα  ''σκουφια'' για να γ..... και να δ..... αφοβα χωρις να φοβαται για τις συνεπειες.
Το σκεφτεται και το μελετα γιατι ειναι και δελεαστικη η προσφορα...
Ετσι λοιπον, απορρω κι εγω με τη σειρα μου.
Εσεις γιατι δεν τα ζητατε αυτα;
Μηπως εισαστε μπατιρια και δεν εχετε λεφτα να μοιρασετε δωρεαν σαν τα δικα τους υπεροχα πολυχρωμα με εξαιρετικη ποιοτητα και ανευ συνεπειων ''σκουφια'';

ΛΟΚΟ:
Ντρεβ μην μας βανς ιδέες  ::)

Λοιπόν, οι παρακάτω
vil1917, vasilis, TaLeNdO, george1982, sagonias2010, steve, aripasas, zdenko, brrrr, stauros, bill pasoles pap, MIMIJOHN19, kosi, eltoroloco, nikos, OLA GIA MENA, BLUE TO THE BONE, geto_pas, ipeiros7,

αφού πέρασαν 2 και μήνες από όταν άρχισαν τη διαδικασία εγγραφής και δεν την έχουν ολοκληρώσει ακόμη, διαγράφονται από τη βάση δεδομένων.
Μπορούν αν θέλουν να ξεκινήσουν τη διαδικασία από την αρχή.
Αυτό γίνεται για να μη γεμίσουμε πάλι με "αναμένοντες ενεργοποίηση" όπως στο παλιό φόρουμ.

Οποιοσδήποτε αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα με την εγγραφή μπορεί να μας ειδοποιήσει στο pasfans papaki gmail teleia com.

Υπάρχουν αρκετά πάλι μέλη που πρέπει να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους.
Το πιο πάνω μέιλ, προφανώς,  ισχύει και για αυτάαν αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα.

REX:
Α να χαθεις παλιοθεμ απ' σβιεις τς ανθρωποι :pashat:

HarMPas:
γεια παλι
ειμ ο Χαρς
μπηκα απ τ ΑΝΕΚΔΟΤΑ κι σας χαιρετσα  στς 17 σεπτεμβριου 2010, 08:09:30 μμ

χαμπαρ δε πηραταν

σας επιακα εξ απηνς απ λενε

εθνικος – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΙΑ 0 – 1 λεω γω απ θα ‘μαι μεσα με το φιλο μ

ψηφσα κιολι

αιντε,τα λεμε απο δευτερα

Πλοήγηση