Αποστολέας Θέμα: 20+2  (Αναγνώστηκε 58 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

• Hero Member
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
20+2
« στις: Δευ 25 Ιαν 2021 09:15 »
Παράθεση
1999: Εμφανίζεται στο internet το PAS.netisart.gr

Πέρυσι μπορεί να πέρασε και στα "ψιλά".

Χρόνια μας πολλά ρε!!!

:pas::mono:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος Kun

• Hero Member
    • Προφίλ
Απ: 20+2
« Απάντηση #1 στις: Δευ 25 Ιαν 2021 13:42 »
Η καλύτερη επέτειος που θυμάμαι ήταν στις 25/1/2009. Τσιπρομαζώξη σε Γιάννενα και κάτι αντίστοιχο στην Αθήνα με την κοπή πίτας των LTL, στο γνωστό στέκι στο Νέο Κόσμο.

Δε μας φτάναν τα τσίπουρα και τα άλλα ξύδια μας κάνει δώρο η ΑΜΟ μια 8αρα στην ομάδα γειτονιάς του Σαλευρή η ΑΜΟ. Έξι γκολ σε ένα ημίχρονο, γκολ από κόρνερ ο Λούτσι, τακουνάκια του Ριμόλντι, χατ-τρικ ο Σολάκης. Από τις λίγες στιγμές να θυμάμαι τον ευατό μου να γίνομαι γκολ σε ούτε μια ώρα, να γυρνάω σπίτι μου και να λέω συνθήματα για τη ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ.

Είναι ευτυχία που αυτός ο χώρος συνεχίζει ακάθεκτος την πορεία του για ενημέρωση, ανταλλαγή απόψεων, χαβαλέ, κλπ. μεταξύ όλων μας. Ειδικά λόγω της κατάστασης που βιώνουμε με αυτή τη μαλακία που ταλαιπωρεί την ανθρωπότητα. Μακάρι να επιστρέψουν όσα παλαιά μέλη απέχουν, η απουσία τους είναι αίσθητη όσο και αν "έγινε η απώλεια τους συνηθειά μας". Ακόμα θυμάμαι την πρώτη φορά που ανέβασα το πρώτο μου post στο θρυλικό προηγούμενο forum (κρίμα που δεν υπάρχει πια). Θα ταν Δεκέμβρης 2005 ή αρχές Γενάρη του 2006. Πότε πέρασαν όλα αυτά τα χρόνια ρε?!?!?!

Ευχή όταν τελειώσει όλη αυτή η κολοκατάσταση να κανονίσουμε μαζώξεις σε Γιάννενα ή Αθήνα, όπως τότε το χρυσό καλοκαίρι του Άγιαξ το 2016. Είναι κάτι που λείπει νομίζω. Μέχρι τότε να χουμε υγεία πάνω απ' όλα.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ PAS.GR!!!
"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δευ 25 Ιαν 2021 17:08 »
Τα 19 έγιναν 22 πλέον.Χρόνια μας πολλά και χρόνια μας καλά.Τα είπε ο κουν από πάνω νομίζω.
Υγεία να έχουμε,να βλέπουμε τα κατορθώματα του ΠΑΣ,να τα σχολιάζουμε και κάποια στιγμή να δούμε κάτι καλύτερο από αυτήν την ομάδα.Να το ζήσουμε και αυτό το καλύτεο.

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Τετ 27 Ιαν 2021 21:59 »
Νομίζω μπορούμε για μια γενεθλιακή νίκη.Αν και έχουμε ταυτόχρονα και μια γενεθλιακή ήττα.Αλλά έτσι είναι και ο ΠΑΣ,πίκρες και χαρές.

Με τη Γρήγορη απάντηση μπορείτε να γράψετε ένα μήνυμα καθώς διαβάζετε ένα θέμα, χωρίς να ανοίξετε νέα σελίδα. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε κώδικα BBC και φατσούλες όπως θα κάνατε σε ένα κανονικό μήνυμα.

Προσοχή: αυτό το θέμα δεν έχει λάβει απαντήσεις για τουλάχιστον 120 ημέρες.
Αν δεν είστε σίγουροι ότι θέλετε να απαντήσετε, παρακαλούμε σκεφτείτε την περίπτωση να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα.

Όνομα: E-mail: