Αποστολέας Θέμα: Γιώργος Μανθάτης  (Αναγνώστηκε 2426 φορές)

Συνδεδεμένος ayuto1966

• Hero Member
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Γιώργος Μανθάτης
« Απάντηση #25 στις: Παρ 01 Σεπ 2017 18:14 »
Ο Μανθατης σχετικα με τον Ζαιρο εχει ένα τεραστιο πλεονέκτημα

Ότι είναι ποδοσφαιριστης που είναι μπουκαδωρος και παταει αρκετες φορες την μεγαλη περιοχη,και ότι εχει παρα μα παρα πολύ καλη τριπλα,και το μονο του μειονέκτημα είναι ότι είναι λιγο παρτακιας με την μπαλα και ατομιστης και ελπιζω ότι ο Πετράκης θα του κοψει λιγο τα φτερα

Οσο για τρεξιμο,αντοχες και λοιπα θα τα δουμε στο χορταρι

Παντως με ένα συστημα ορθολογικο επιθετικα

Με δεκαρι Χαλκιαδακη,αριστερα Σολτανι,δεξια Μανθατη και επιθετικουρα τον Κοντε

Πιστευω θα δουμε μεγαλα πραγματα

p.s Το μονο που μας λειπει κατ εμε είναι ένα αμυντικο χαφ οπου τρωει σιδερα και είναι το α και το ω της ομαδας...Και δυστυχως δεν διαθέτουμε τετοιο ποδοσφαιριστη

« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 01 Σεπ 2017 18:17 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

• Hero Member
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
« Απάντηση #26 στις: Πεμ 07 Σεπ 2017 11:53 »
Μανθάτης: "Πρωταγωνιστικό ρόλο στο πρωτάθλημα ο ΠΑΣ Γιάννινα"
http://www.sport24.gr/football/omades/PasGiannina/manthaths-prwtagwnistiko-rolo-sto-prwtathlhma-o-pas-giannina.4834187.html
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Πεμ 07 Σεπ 2017 16:17 »
Παράθεση
Ο Γιώργος Μανθάτης στο pasgiannina.gr

Κανονικά εντάχθηκε στο δυναμικό της ομάδας ο Γιώργος Μανθάτης...

Και επίσημα λοιπόν ο Γιώργος Μανθάτης εντάχθηκε στο δυναμικό της ομάδας μας. Ήδη στις 2 πρώτες προπονήσεις του με την ομάδα φάνηκε να προσαρμόζεται γρήγορα και να εντάσσεται στο υπόλοιπο σύνολο των παιχτών.

Σε δηλώσεις που έκανε για το pasgiannina.gr και για τους φίλους της ομάδας στο facebook αναφέρει:

“Είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι πλέον μέλος της οικογένειας του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, μία ομάδα που καταφέρνει να έχει πρωταγωνιστικό ρόλο στο πρωτάθλημα και όχι απλά να προσπαθεί να επιβιώσει αλλα να διεκδικεί τη θέση που της αξίζει. Για το ανθρώπινο δυναμικό της ομάδας έχω την καλύτερη άποψη και ειδικά για τον προπονητή μας κ. Πετράκη μιας και είναι πραγματικά πολύ καλός άνθρωπος. Γενικότερα ήξερα ότι η ομάδα δίνει ευκαιρίες σε νέα παιδιά να αποδείξουν το ταλέντο τους και ένας από τους λόγους που βρίσκομαι εδώ είναι αυτός. Είμαι πολύ αισιόδοξος και προσαρμόζομαι γρήγορα μιας και τα υπόλοιπα παιδιά με έχουν υποδεχθεί θερμά και με κάνουν να νοιώθω πολύ άνετα. Επίσης θέλω να ευχαριστήσω και τον Διευθυντή Ποδοσφαιρικού Τμήματος της ομάδας κ. Δημήτρη Νιαρχάκο για την γρήγορη προσαρμογή μου στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.”
pasgiannina.gr

PAS Giannina (φωτογραφίες)

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

• Hero Member
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Πεμ 21 Σεπ 2017 22:25 »
Συγγνώμη που θα επιμείνω στον Μανθάτη αλλά επειδή μιλάμε για μπάλα και επειδή έμενα μου αρέσει το "ποδόσφαιρο αλάνας" με όλα του τα απρόβλεπτα...
Μερικές ντρίπλες έχουν μείνει στην Ιστορία του ποδοσφαίρου,
μία από αυτές είναι η παρακάτω:

Ε, του δικού μας είναι καλύτερη και πρέπει να έχει ξεχωριστή θέση στις καρδιές των ποδοσφαιρόφιλων.
Η ντρίπλα του Μανθάτη λέγεται "Ποδοσφαιρικό Ξεφτίλισμα".
Μας έβγαλες τα μάτια αγόρι μου, ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ!
Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof.

Αποσυνδεδεμένος Pagourinovic

• Newbie
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Πεμ 21 Σεπ 2017 22:59 »
Υπάρχει πουθενά σε βίντεο;
ΤΑ ΑΛΛΑ~>ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

• Administrator
  • Hero Member
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
« Απάντηση #30 στις: Πεμ 21 Σεπ 2017 23:37 »
Όλο και θα υπάρχει, το συνάντσα στο κάτσε να δεις πωστολέν ...στο pas.gr.

Τ αφήνω κι εδώ με την ευχή να γιομίσει το τόπικ τέτοια βίδεα

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Πεμ 05 Οκτ 2017 22:09 »
Για 66 λεπτά έπαιξε ο Μανθάτης με τις ελπίδες στην νίκη με την Μολδαβία.Ο Μαυροπάνος δεν ήταν ούτε στον πάγκο.Για να δούμε στον επόμενο αγώνα!!!