Αποστολέας Θέμα: Γιάννης Κάργας  (Αναγνώστηκε 3970 φορές)

Αποσυνδεδεμένος OV1950

• Hero Member
    • Προφίλ
Απ: Γιάννης Κάργας
« Απάντηση #50 στις: Τρι 18 Ιούν 2019 17:05 »
Ο προεδρος πιστευω οτι θα τον πεισει να συνεχισει σε μας

OV ,και να ελεγα δεν τον ξερς.......
παει στο διαολο.....
Νομιζω οτι στη συγκεκριμενη περιπτωση τα στοιχεια δειχνουν οτι ο ΧΒ εκανε οτι ηταν δυνατο να γινει.

Αποσυνδεδεμένος OV1950

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Τρι 18 Ιούν 2019 17:11 »
OV1950,
δεν ξέρω αν είσαι ο χοντρός ή ο γιος του χοντρού ή η Χαρίκλεια, αλλά ο τρόπος σκέψης σου για το πως δομείται ενα ποδοσφαιρικό σωματείο και ιδιαίτερα στο μέγεθος του ΠΑΣ είναι καταστροφική για τα ποδοσφαιρικά δρώμενα..Αυτού του είδους οι πρακτικές υποδηλώνουν ότι εγώ είμαι ο έξυπνος κι όλοι οι άλλοι είναι κουτουρνίθια...Kοutoponiria vs lamogia  το αξιακό σας  ιδεώδες...
Αναφέρεις για παράδειγμα τον Περιστερίδη και τον Γιαννικογλου...είσαι με τα καλά σου? Σε πόσα παιγνίδια συμμετείχαν την περασμένη περίοδο? Ποια ομάδα που κάνει πρωταθλητισμό στη Β θα εμπιστευόταν τον Περιστερίδη ως τερματοφύλακα μετά από τόσες ατυχίες τραυματισμών? Μια και εκπροσωπείς το σόι, που διοικεί τον ΠΑΣ δε μας λές αν ο Πασχαλάκης έφυγε για 2.500 Ευρώ...Ξέρεις εσυ... Πολλά σουρτα φέρτα είχες εσύ με το χοντρό στη Θεσσαλονίκη σε πενταστερα ξενοδοχεία εκείνη την περίοδο....
Υ.Γ. Για να μη γράφω και κουράζω απο ποιες ομάδες θα πάρουμε 3-4 δανεικούς για να συμπληρώσουμε ενδεκάδα?
Εγω παλι ειμαι περηφανος που ο προεδρος της ομαδας μου, αυτος που κοιτα τοσο πολυ την τσεπη του οπως λετε, φερθηκε σωστα στον Περιστεριδη (και ο Πετρακης ειχε συμβολη σε αυτο). Δειχνοντας οτι παρα τις οποιες αδυναμιες του ειναι ηθικα καλυτερος απο τους σπεκουλαδορους περι ΠΑΟΚ

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Τρι 18 Ιούν 2019 17:52 »
Άλλος ένας παίχτης που ξεχώρισε φεύγει.Παλιοί φεύγουν,παίχτες που ξεχώρισαν φεύγουν.Θα μείνει ένας προπονητής που δεν τον ξέρουμε και είναι Ρίσκο.Θα μείνουν τα ταλέντα μόνα τους μαζί με μερικές μέτριες μεταγραφές και μετά ακολουθούμε το σύστημα σταυρός.Κάνουμε τον σταυρό μας να βγούμε.Έτσι δεν ΠΑΣ πουθενά.
Στην επιτυχία μάγκας ο Χβ ενώ στην αποτυχία φταίνε παίχτες προπονητής.Δεν πάει έτσι.
Δυστυχώς ο Χβ δεν σου δίνει πλέον ελπίδα ότι θα αλλάξει την εικόνα.Αποτέλεσμα αυτού τα παραπάνω ποστ.

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Τρι 18 Ιούν 2019 18:09 »
Προσωπικά μόνο ένα ελαφρυντικό θα του δώσω στον τρόπο και τη μιζέρια που λειτουργεί την ομάδα τα τελευταία 5 χρόνια. Το να βγει η φετινή οικονομική κατάσταση της ομάδας και να είναι πολύ καλύτερη και με πολύ λιγότερα χρέη. Οποιαδήποτε άλλη δικαιολογία θα είναι απλά τραγική.

Αποσυνδεδεμένος trollit

• Sr. Member
  • never thinking always drinking
    • Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Τρι 18 Ιούν 2019 18:17 »
ρε αδέρφια το συζητάμε ξανά και ξανά...
αν δεν φύγει ο χοντρός ΠΑΣ τέλος!!!

τα θέλει όλα μα όλα για την τσέπη!!!
και ότι κάνει κονε να χώσει και από εκεί...

υπάρχουν και οι φίλοι που τον υποστηρίζουν.... όταν πέσουμε στη Γ
θα φύγουν και οι συνονόματοι μου!!!  :mono:
but our life’s are so cool...

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

• Hero Member
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Τρι 18 Ιούν 2019 20:45 »
O Ov ειναι παρατρεχαμενος και πολυ καλα κανει αυτα που λεει

Αλλα δεν ξερει οτι πλεον δεν τσιμπαει κανεις.........
Και εχει η μαθει μεχρι και η τελευταια πετρα οτι κανει ξεπλυμα χρηματων

Μακαρι να υπηρχε αθλητικος εισαγγελεας να τους κλεισει ολους τους απατεωνες προεδρους  στην στενη..................Ελεος με τον καθε μαλακα

Αλλα στην γαμημενη χωρα ζουμε,τι περιμενουμε παραπανω

Οσο για τον Χριστοβασιλη
Ειμαι σιγουρος πως εχει βρει τους μαλακες και τον παιρνει και τα κανει
Και πολυ καλα κανει

Εφοσον εμεις πεταμε αετο τοσα χρονια
Ας συνεχισει ετσι

Προτιμουσαμε Α κατηγοριες
Ε  λοιπον καλα να παθουμε

Οταν τα ελεγα ημουνα ο γραφικος
Τωρα που επεσε η ομαδα εγινα ο λογικος
Σκατα να φαμε
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 18 Ιούν 2019 20:49 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος OV1950

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Τρι 18 Ιούν 2019 22:03 »
Η βεβαιοτητα περι παρατρεχαμενων και αλλα το μονο που δειχνει ειναι το ηθος αυτων που επιμενουν να τα εκστομιζουν. Το εχω ξαναπει οτι δε χαμπαριαζω απο τετοια (και φυσικα κανεις δεν τολμησε να πει οτι η προταση του ΠΑΣ στον Καραγα ηταν μοκρη).
Θα ηθελα μονο να ρωτησω τους συντονιστες αν μπορω πλεον να απαντω στο αναλογο μηκος κυματος.

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

• Sr. Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Τετ 19 Ιούν 2019 10:29 »
O Ov ειναι παρατρεχαμενος και πολυ καλα κανει αυτα που λεει

Αλλα δεν ξερει οτι πλεον δεν τσιμπαει κανεις.........
Και εχει η μαθει μεχρι και η τελευταια πετρα οτι κανει ξεπλυμα χρηματων
...........................
Οσο για τον Χριστοβασιλη ...
[...../quote]

Κατά τα ανωτέρω, και όπως εμφανίζεται το εν λόγω "πόνημα" - πολλώ δε μάλλον, επειδή για το Χρηστοβασίλη, διαχωρίζοντάς τον, ξεκινάει νέα αναφορά (με τη φράση "Όσο για το ΧΒ") στην επόμενη παράγραφο - είναι προφανές, ότι ο "δημιουργός", αναφερόμενος στον "παρατρεχάμενο", συνομιλητή του - χρησιμοποιώντας, ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΑ, το όνομά του ως ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ - φέρεται να εκφράζει, με παρρησία μάλιστα, την απόλυτη γνώση του, ότι για τον  OV1950, "εχει η μαθει μεχρι και η τελευταια πετρα οτι κανει ξεπλυμα χρηματων".
Το γεγονός ότι, ο "δημιουργός" δεν κατάλαβε τι έγραψε, δεν μειώνει το μέγεθος της ... του (βάλτε όποιο χαρακτηρισμό θέλετε) ...

Θες πληκτρολόγιο, με γεια σου με χαρά σου ... Τα μεταξωτά βρακιά όμως, θέλουν και επιδέξιους κώλους ...
Προσέχετε τι γράφετε - άσε που δεν υπάρχει και λόγος να γράφουμε συνέχεια. Μόνο όταν έχουμε κάτι να πούμε ...

ΥΓ. Α, ρε έρμε OV ...Τι όνειρο έβλεπες πάλι - ξέπλυμα χρημάτων μωρέ;;;
Μου κάνει εντύπωση που σκέφτεσαι να απαντήσεις κιόλας ...

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

• Hero Member
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Τετ 19 Ιούν 2019 15:42 »
Εσεις και κραμα Βικτωρα-Μητροπουλου και Μπεου για προεδρο στον ΠΑΣ να ειχαμε

Παλι θα τον λιβανιζατε για την αγιοτητα τους

:stop:

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Τετ 19 Ιούν 2019 17:28 »
Εσεις και κραμα Βικτωρα-Μητροπουλου και Μπεου για προεδρο στον ΠΑΣ να ειχαμε

Παλι θα τον λιβανιζατε για την αγιοτητα τους

:stop:
Δεν λιβανίζει.Σου λέει ότι αυτά που γράφεις είναι ποινικά κολάσιμα.
Εδώ μέσα γράφετε δημόσια.Καταλαβαίνετε καθόλου τι σημαίνει αυτό;;;Επεξεργαστείτε το λίγο όλοι στο κεφαλάκι σας μέσα.
Όσο για το πως μιλάτε σε μόνιμη βάση ο Ένας στον άλλο τι να πει κανείς;Άραγε πρέπει να σας κυνηγάει κάποιος από πίσω για να μιλάτε σαν άνθρωποι;;;

ΥΓ:Τα παραπάνω δεν ισχύουν μόνο για την συγκεκριμένη περίπτωση.