Αποστολέας Θέμα: Χρήστος Ελευθεριάδης  (Αναγνώστηκε 2032 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pastakis

• Hero Member
    • Προφίλ
Χρήστος Ελευθεριάδης
« στις: Τρι 16 Ιούλ 2019 21:25 »
Η Π.Α.Ε. Π.Α.Σ. Γιάννινα 1966 ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Χρήστο Ελευθεριάδη.

Ο Ελευθεριάδης αγωνίζεται ως μέσος επιθετικός, είναι γεννημένος στην Καβάλα στις 30 Σεπτεμβρίου 1991 και έχει αγωνιστεί στο παρελθόν με τις ομάδες της Παναχαϊκής, της Νίκη Βόλου, των Σερρών, του Αλμοπού Αριδαίας, του Πιερικού και της Καβάλας. Ο ποδοσφαιριστής ολοκλήρωσε τα ιατρικά, υπέγραψε το συμβόλαιο του και ενσωματώνεται με την υπόλοιπη ομάδα.

Ο ποδοσφαιριστής δήλωσε μέσα από το pasgiannina.gr:

«Eίμαι πολύ χαρούμενος που ήρθα στην οικογένεια του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Ευχαριστώ τον πρόεδρο της ομάδας κ.Χριστοβασίλη, τον προπονητή κ.Γιαννίκη και τον Διευθυντή Ποδοσφαιρικού Τμήματος κ.Νιαρχάκο για την εμπιστοσύνη και τη σωστή προσέγγιση που μου έγινε. Από πλευράς μου θα δώσω το 100% των δυνατοτήτων μου για να επιστρέψει η ομάδα στην κατηγορία που ανήκει.»

http://pasgiannina.gr/transfer/welcome-eleftheriadis/

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

• Sr. Member
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Ελευθεριάδης
« Απάντηση #1 στις: Τρι 16 Ιούλ 2019 21:33 »
Καλός παίκτης για την κατηγορία. Έχει μεγάλη εμπειρία από Β' Εθνική.
Είναι σε καλή ηλικία και έχει καλή σχέση με το σκοράρισμα.

Καλώς ήρθε και μακάρι να βοηθήσει.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Τρι 16 Ιούλ 2019 22:23 »
Η Π.Α.Ε. Π.Α.Σ. Γιάννινα 1966 ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Χρήστο Ελευθεριάδη.

Ο Ελευθεριάδης αγωνίζεται ως μέσος επιθετικός, είναι γεννημένος στην Καβάλα στις 30 Σεπτεμβρίου 1991 και έχει αγωνιστεί στο παρελθόν με τις ομάδες της Παναχαϊκής, της Νίκη Βόλου, των Σερρών, του Αλμοπού Αριδαίας, του Πιερικού και της Καβάλας. Ο ποδοσφαιριστής ολοκλήρωσε τα ιατρικά, υπέγραψε το συμβόλαιο του και ενσωματώνεται με την υπόλοιπη ομάδα.

«Eίμαι πολύ χαρούμενος που ήρθα στην οικογένεια του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Ευχαριστώ τον πρόεδρο της ομάδας κ.Χριστοβασίλη, τον προπονητή κ.Γιαννίκη και τον Διευθυντή Ποδοσφαιρικού Τμήματος κ.Νιαρχάκο για την εμπιστοσύνη και τη σωστή προσέγγιση που μου έγινε. Από πλευράς μου θα δώσω το 100% των δυνατοτήτων μου για να επιστρέψει η ομάδα στην κατηγορία που ανήκει.»

Σκίζουμε και στην ορθογραφία!!!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Τρι 16 Ιούλ 2019 22:26 »
Νταξ τώρα και εσύ,εδώ δεν ανακοινώνουμε καν διάρκεια συμβολαίων.

Α ναι να κοιτάξουν πως γίνεται στο εξωτερικό η παρουσίαση παιχτών.Να πάρουν καμιά ιδέα.Για κάτι πρωτότυπο.Να αλλάξει κάτι.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

• Global Moderator
  • Hero Member
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Τετ 17 Ιούλ 2019 00:56 »
Καλώς ήρθε!

Είχε καλή χρονιά! Μακάρι να την επαναλάβει!

Όλα στο χορτάρι!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος my8os

• Hero Member
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Τετ 17 Ιούλ 2019 08:32 »
Καλώς ήρθες και εύχομαι να σκίσεις τα δίχτυα πολλές φορές!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος P@sL@S

• Full Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Τετ 17 Ιούλ 2019 14:55 »
Μα απ όσα έχω δει, ο πρόεδρος δεν έχει βάλει λεφτά, και απλά κάνει διαχείριση των εσόδων,  που κατά μεγάλο ποσοστό είναι τα τηλεοπτικά.

Όσους παίκτες έχει πάρει είναι είτε ελεύθεροι είτε δανεικοί.
Οπότε οι φίλαθλοι έχουν δικιο να φωνάζουν για την μέχρι σήμερα διαχείριση. Σε ολες τι ομαδες υπαρχουν φιλαθλοι που φωναζουν. Και στην δικη μας περιπτωση οι φιλαθλοι εχουν και ενα δικιο.
Από τη ν έξοδο στην Ευρώπη και μετά η πορεία ήταν καθαρά πτωτική, και γι αυτό κατά την γνώμη μου όλη την ευθύνη έχει η διοικηση με τις επιλογες της. Αν δεν κάνω λάθος, πέρισυ μάλιστα είχαμε και μια μικρή αύξηση των εισιτηρίων, παρόλο την τελικά κακή πορεία την ομάδας μας , που κατέληξε στον υποβιβασμό.

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος pastakis

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Κυρ 01 Σεπ 2019 19:53 »
Κάταγμα περόνης ο Ελευθεριάδης

Η ατυχία ξαναχτύπησε την πόρτα του ΠΑΣ Γιάννινα καθώς ο Χρήστος Ελευθεριάδης υπέστη κάταγμα περόνης κατά τη διάρκεια του φιλικού με τον Καραϊσκάκη Άρτας και θα μείνει τουλάχιστον 3 μήνες εκτός αγωνιστικής δράσης.

Ο μεσοεπιθετικός της ομάδας της Ηπείρου, ο οποίος αποκτήθηκε πρόσφατα από την Παναχαϊκή, συγκρούστηκε με παίκτη της αρτινής ομάδας στη μεσαία γραμμή και σφάδαζε από τους πόνους στο αριστερό πόδι. Άμεσα μπήκαν μέσα ο γιατρός του ΠΑΣ Σταύρος Ριστάνης και ο φυσιοθεραπευτής Φίλιππος Σκόρδος και εκτίμησαν την κατάσταση.

Ο Ελευθεριάδης αποχώρησε από το γήπεδο υποβασταζόμενος καθώς δεν υπήρχε φορείο και με τη βοήθεια συμπαικτών του μεταφέρθηκε αρχικά στα αποδυτήρια και στι συνέχεια για εξετάσεις. Η πρώτη ιατρική εκτίμηση κάνει λόγο για κάταγμα περόνης που σημαίνει 3 μήνες εκτός, ενώ αν χρειαστεί τελικά να γίνει χειρουργική επέμβαση, ο χρόνος αποκατάστασης θα αυξηθεί.

http://passports.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=28318:%CE%BA%CE%AC%CF%84%CE%B1%CE%B3%CE%BC%CE%B1-%CF%80%CE%B5%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%BF-%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%85%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%AC%CE%B4%CE%B7%CF%82-pics&Itemid=138

Αποσυνδεδεμένος ajaxxx

• Newbie
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Κυρ 01 Σεπ 2019 23:51 »
Πολυ σημαντικη απωλεια.Ο Πας εχασε τον βασικο επιθετικο του οποτε πλεον καταλαβεινετε ολοι οτι με παιχτες οπως ο κριζμαν ο πας δεν μπορει να ειναι σιγουρος.Η ομαδα ειχε δυστοκια πλεον δεν θα βαζει γκολ ουτε με αιτηση.Ο πλατανιας θα  παρει πανηγυρικα το πρωταθλημα

Αποσυνδεδεμένος RASTA

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Δευ 02 Σεπ 2019 00:04 »
Δυστυχώς,το τρένο ΠΑΣ , φαίνεται ότι θα χάσει το πρωτάθλημα από αυτόν το τραυματισμό του Ελευθεριάδη.... κρίμα κ άδικο είναι... Ρε σεις πάτε καλά μερικοί ή ψάχνουμε δικαιολογία για τα χάλια μας;
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος P@sL@S

• Full Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Δευ 02 Σεπ 2019 00:27 »
Περαστικά και γρήγορα πίσω..

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Δευ 02 Σεπ 2019 17:18 »
Περαστικά στο παιδί!

Να γυρίσει γερός και σιδερένιος!

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Δευ 02 Σεπ 2019 17:51 »
Περαστικά και σιδερένιος από εδώ και πέρα

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Δευ 02 Σεπ 2019 18:33 »

Σκίζουμε και στην ορθογραφία!!!!!
Στο μεταξύ ο Ελευθεριάδης είναι από Αριδαία.Συγκεκριμένα από την Υδραία Αριδαίας.ξεκίνησε από τον Αλμωπό.Μπορεί και σε καμιά άλλη τοπική ομάδα.Στο ίντερνετ όταν ψάχνεις τον είχαν βάλει ότι είναι από την Καβάλα.Εξού και η αναφορά περί Καβάλας.Λέω και εγώ με το φτωχό μου το μυαλό τον παίχτη δεν τον ρωτάνε 2-3 πράγματα αν είναι σωστά;

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Δευ 02 Σεπ 2019 20:45 »
Τους ρωτανε μονο αν θελουν να ευχαριστησουν την διοικηση και τον προπονητη