Αποστολέας Θέμα: Δέκα κι εννιά!  (Αναγνώστηκε 1603 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

• Administrator
  • Hero Member
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Δέκα κι εννιά!
« στις: Πεμ 25 Ιαν 2018 04:03 »
Χρόνια μας πολλά ρε.
Κι ένα μεγάλο μπράβο και πολλά ευχαριστώ στον τζε που το εμπνεύστηκε, που το έστησε από το μηδέν και το κρατάει alive και kicking asses ως τα τώρα.
Big Bro αφού ξες, είσαι το νούμερο ΕΝΑ ;)

Ξέτε πολλά σάιτς που αλωνίζουν 19 χρόνια χωρίς οικονομική βοήθεια ρε ΠΑΣλες;
Λέα να σ έχει ο Θεός καλά Παγουράκι ΜΟ.

25/1/1976 ΠΑΣ - γαύρος 3-0

25/1/1999 Εμφανίζεται στα ιντερνέτια το pas.netisart.gr

25/1/2004 ΠΑΣ - Ατρόμητος 3-0

25/1/2009 ΠΑΣ - Καλλιθέα 8-1

25/1/2015 Χμ παραλίγο σταθμός στα πολιτικα πράγματα  ::)

24/1/2016 Πρώτη μας εκτός έδρας νίκη στο πρωτάθλημα επί του Περιστερίου ...προθεόρτιο

25/1/2016 Hey bastards, We are still here  :mono:

25/1/2017 Ενηλικιωθήκαμε και το πήραμε τόσο βαριά π δε το μαρτυρήσαμαν πθενά.

25/1/2018 Ε όλο και κάτι καλό θα συμβεί έ;

Κι άλλο κι άλλο κι άλλο

Y.Γ.
Αν κι είχαμαν βάλει τα μεγάλα μέσα, το 3-1 με τον γαύρο δεν συνετελέσθη 25, αλλά 26 Γενάρη του '86 γμτ. Και έρριχνε και χιόνι εκτός από γκολ, κανονικά έπρεπε να αναβληθεί και να πάει μια μέρα πίσω  ::)

Αποσυνδεδεμένος jimakos

• Hero Member
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Δέκα κι εννιά!
« Απάντηση #1 στις: Πεμ 25 Ιαν 2018 13:35 »
Ε ωρέ, το δώρο της ενηλικίωσης πρέπει να είναι καλό φαντάζομαι...και θα έρθει αργούτσικα κατά το βραδάκι μάλλον!

Εις έτη πολλά λοιπόν...υγεία, νέα καλά, και πάντα με το ταυράκι στο μυαλό και στην καρδιά!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Πεμ 25 Ιαν 2018 13:38 »
Χρόνια μας πολλά,χρόνια δημιουργικά,με υγεία και χαρές,αρχιζόντας από σήμερα το απόγευμα.Άντε να γελάσει λίγο το χειλάκι μας.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

• Global Moderator
  • Hero Member
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Πεμ 25 Ιαν 2018 13:47 »
Να τα χιλιάσουμε!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Πεμ 25 Ιαν 2018 15:06 »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

• Hero Member
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Πεμ 25 Ιαν 2018 17:48 »
Αμα θυμαμαι καλα πρεπει να μπηκα τον χειμωνα η 2002!!!

Ειμαι σιγουρος γιατι τοτε ημουνα πρωτη εξεταστικη,και επειδη ειμασταν της τελευταιας γενιας της αλανας που να ξεραμε οι ερμοι τι παει να πει p.c,internet,και εργασιες στην σχολη

Θυμαμαι μπαινω σε ενα ιντερνετ καφε 3 η ωρα το πρωι χαλια(9 την παραδιδα την εργασια,ημουνα ψαρωμενος ακομα!!!!Με καταλαβανεται πως ημουνα στο τελος δηλαδη ;)  ) και σε λεω σε ενα ρεταλι που ειχε το internet kafe,ρε φιλαρακι μου εχουνε δωσει μια εργασια(πρωτη εργασια μου ετσι)στο τει να την κανω μεσω (μιλαμε ανιδεος τερμα)στο p.c!!!!!!!!!!Κατσαμε 1 ωριτσα εκει,περιττο να σας πω οτι εργασια επιασε πατο αλλα τουλαχιστον μου εμαθε να μπαινω στο google,και ολως τυχαιως πατησα pas giannina και μου βγηκε αυτο το φορουμ αλλα νομιζω ηταν γραμμενο σε διαφορετικη γραφη,καλα το μενου ηταν σε αρχαικο σταδιο,παντως το πιο παλιο μελος που θυμαμαι ηταν ο Doorsas

Και μιας και το θυμηθηκα για αλλη μια φορα

Βαλτε ρε γκασμαδες το παλιο intro με το βιντεακι....Το βλεπεις και σε καλμαρει να πουμε και δεν μπαινεις τσιτωμενος εδω μεσα για να γκρινιαξεις

Και κατι αλλο

Χρονια πολλα, α ναι!!!!!!!!!Τι κερνατε?

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

• Global Moderator
  • Hero Member
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Παρ 26 Ιαν 2018 14:11 »
ΣΚΑΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

• Hero Member
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Σήμερα στις 09:15 »
Παράθεση
1999: Εμφανίζεται στο internet το PAS.netisart.gr

Πέρυσι μπορεί να πέρασε και στα "ψιλά".

Χρόνια μας πολλά ρε!!!

:pas::mono:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Συνδεδεμένος Kun

• Sr. Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Σήμερα στις 13:42 »
Η καλύτερη επέτειος που θυμάμαι ήταν στις 25/1/2009. Τσιπρομαζώξη σε Γιάννενα και κάτι αντίστοιχο στην Αθήνα με την κοπή πίτας των LTL, στο γνωστό στέκι στο Νέο Κόσμο.

Δε μας φτάναν τα τσίπουρα και τα άλλα ξύδια μας κάνει δώρο η ΑΜΟ μια 8αρα στην ομάδα γειτονιάς του Σαλευρή η ΑΜΟ. Έξι γκολ σε ένα ημίχρονο, γκολ από κόρνερ ο Λούτσι, τακουνάκια του Ριμόλντι, χατ-τρικ ο Σολάκης. Από τις λίγες στιγμές να θυμάμαι τον ευατό μου να γίνομαι γκολ σε ούτε μια ώρα, να γυρνάω σπίτι μου και να λέω συνθήματα για τη ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ.

Είναι ευτυχία που αυτός ο χώρος συνεχίζει ακάθεκτος την πορεία του για ενημέρωση, ανταλλαγή απόψεων, χαβαλέ, κλπ. μεταξύ όλων μας. Ειδικά λόγω της κατάστασης που βιώνουμε με αυτή τη μαλακία που ταλαιπωρεί την ανθρωπότητα. Μακάρι να επιστρέψουν όσα παλαιά μέλη απέχουν, η απουσία τους είναι αίσθητη όσο και αν "έγινε η απώλεια τους συνηθειά μας". Ακόμα θυμάμαι την πρώτη φορά που ανέβασα το πρώτο μου post στο θρυλικό προηγούμενο forum (κρίμα που δεν υπάρχει πια). Θα ταν Δεκέμβρης 2005 ή αρχές Γενάρη του 2006. Πότε πέρασαν όλα αυτά τα χρόνια ρε?!?!?!

Ευχή όταν τελειώσει όλη αυτή η κολοκατάσταση να κανονίσουμε μαζώξεις σε Γιάννενα ή Αθήνα, όπως τότε το χρυσό καλοκαίρι του Άγιαξ το 2016. Είναι κάτι που λείπει νομίζω. Μέχρι τότε να χουμε υγεία πάνω απ' όλα.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ PAS.GR!!!
"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Σήμερα στις 17:08 »
Τα 19 έγιναν 22 πλέον.Χρόνια μας πολλά και χρόνια μας καλά.Τα είπε ο κουν από πάνω νομίζω.
Υγεία να έχουμε,να βλέπουμε τα κατορθώματα του ΠΑΣ,να τα σχολιάζουμε και κάποια στιγμή να δούμε κάτι καλύτερο από αυτήν την ομάδα.Να το ζήσουμε και αυτό το καλύτεο.