Αποστολέας Θέμα: Sandi KRIZMAN  (Αναγνώστηκε 3870 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
Απ: Sandi KRIZMAN
« Απάντηση #25 στις: Τετ 22 Ιαν 2020 22:39 »
"Τελειώνει" ο Κριζμάν
Θέμα ωρών φαίνεται πως είναι το διαζύγιο με τον Σάντι Κριζμάν.

Ο Κροάτης αναμένεται να αποτελέσει παρελθόν και απομένουν τα διαδικαστικά ώστε να λυθεί και τυπικά η συνεργασία.
sportsioannina.gr

Αποσυνδεδεμένος RASTA

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Πεμ 23 Ιαν 2020 01:01 »
Τα ψυχολογικά του ο ένας κ σταματάει, "τελειώνει" κ ο αλλος,το έχω πει εγω ο ΛΟΚΟ έχει χαθεί γιατί κάνει προετοιμασία για να βγει η χρονιά.... τελικά δεν είμαστε εμείς ο καφενές,ο ΠΑΣ είναι...
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος dk

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Πεμ 23 Ιαν 2020 06:59 »
δεν ενθουσιάστηκα όταν τον αποκτήσαμε - πάντα ελπίζοντας σε κάτι καλύτερο.

Η απόδοσή του συνολικά ξεπέρασε τις (δικές μου) προσδοκίες.
Ακόμα και αν σε 2-3 πρόσφατα παιχνίδια δεν ήταν καλός συνολικά έδειχνε ότι είναι από τους ελάχιστους οι οποίοι ξεχωρίζουν ποιοτικά μιας και η κατηγορία (και το δικό μας έμψυχο δυναμικό) είναι τόσο χαμηλής ποιότητας.

Είναι επιεικώς απαράδεκτο:
- να λύνονται συμβόλαια 3ετή (αν είναι και αυτό αλήθεια)
- να γράφονται κακόβουλες κριτικές (αδυνατώ να πιστέψω ότι είναι κάποιος τόσο κρετίνος που σχολιάζει τόσο άσχημα -βασικούς μάλιστα- παίκτες της ομάδας). Εκτιμώ ότι ο μόνος λόγος σχολιασμού της απόδοσης του Κρίσμαν με βάση τους τελευταίους 2-3 αγώνες είναι για να προετοιμαστεί το έδαφος για να διακοπεί το συμβόλαιο από το Χριστοβασίλη ο οποίος αν μπορούσε θα αποδέσμευε οποιονδήποτε έχει την απαίτηση να πληρώνεται για τις υπηρεσίες του. Νομίζω ότι μας αποδυναμώνει περαιτέρω ενδεχόμενη διακοπή της συνεργασίας με τον παίκτη. 

Αποσυνδεδεμένος my8os

• Hero Member
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Πεμ 23 Ιαν 2020 10:59 »
Η ποιότητα του Κροάτη σε σχέση με τους περισσότερους παίκτες της ομάδας είναι αναμφίβολη. Και η γενική απόδοσή του επίσης.
Η κριτική όμως πάει στη διάθεση που δείχνει στα παιχνίδια ειδικά στα 2-3 τελευταία και όχι στην επίδοση.  Κάνει μπαμ ότι δεν κυνηγάει τις φάσεις.
Βέβαια μπορεί αυτό να είναι αποτέλεσμα αν του χρωστάει λεφτά ο ΧΒ, αλλά και έτσι να είναι θα έπρεπε να δείχνει περισσότερο επαγγελματισμό ειδεμή θα δυσκολευτεί να βρει αλλού μεγαλύτερο συμβόλαιο.

Αποσυνδεδεμένος pasforever

• Newbie
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Πεμ 23 Ιαν 2020 11:46 »
Kαι πού φάνηκε η ποιότητα ή η απόδοσή του στα τελευταία πόσα  ματς; Στο πώς κοιτάζει από μακριά τις φάσεις ή  στις πετυχημένες του μεταβιβάσεις;
Οσοι είδαν την Ϊμπιζα (Γ'Εθνική Ισπανίας) στο ματς με τη Μπαρτσελόνα θα κατάλαβαν τι παίκτες έπρεπε να διαθέτει ο ΠΑΣ. Αλλωστε από Γ Εθνική Ισπανίας δεν ήρθε και ο Κόντε;