Αποστολέας Θέμα: Τεχνικό τιμ ΠΑΣ Γιάννινα  (Αναγνώστηκε 22396 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

• Global Moderator
  • Hero Member
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Τεχνικό τιμ ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #150 στις: Δευ 23 Σεπ 2019 23:36 »
Με λίγα λόγια...

Πονηρή επιλογή από τον κ. Χριστοβασίλη (φυσικά προς όφελος του).

Κακή απόφαση για τον κ. Ντάσιο.

Χαμένος και πάλι ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, μιας και ο κ. Ντάσιος (προσωπική άποψη) αποτελεί τον πιο άοσμο άνευρο αρχηγό ομάδας που έχω δει στην ζωή μου, παρ όλη την μακρόχρονη θητεία του στην ομάδα. Όταν έπρεπε να βγει να πει στον κόσμο τι πραγματικά συμβαίνει και να ξεμπροστιάσει τον  κ. Χριστοβασίλη, προτίμησε να σωπάσει και να τον προστατέψει.

Ο κ. Χριστοβασίλης φαίνεται δεν το ξέχασε αυτό και του προσέφερε εργασία...  ;)

Αν πραγματικά αγαπάς την ομάδα δεν πας να συνεργαστείς με αυτόν τον ιδιοκτήτη!!!

:pas:  :pas:  :pas:

Στην ουσία συμφωνώ, αλλά είναι τραγικό ότι ούτε με τους Κούγια, Κολέμπα και Χρηστίδη θα έπρεπε κάποιος να συνεργαστεί.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑνουργοΣ

• Full Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #151 στις: Τρι 24 Σεπ 2019 03:30 »
 Κάθε επιτυχία στο καινούργιο Διευθυντή του ποδοσφαιρικού τμήματος! Ήρθε στο σωστό χρόνο,είναι μία θέση σημαντική που έπρεπε να στελεχωθεί με άτομο από τα σπλάχνα του  :pas: πρόεδρε των ρεκόρ κλείσε τα κενά του "κυνηγού ποδοσφαιρικών ταλέντων" και του μάρκετινγκ  :P
>Είμαι για σένα ο πιστός παγουράς,μες στη καρδιά μου είναι μόνο ο ΠΑΣ,κι όταν γεράσω πάλι θα με εδώ,πλάι σου δίπλα απ'τό πρώτο λεπτό.
>Πότε μου γάβρος δεν θα γίνω εγώ,ούτε χανούμι,ούτε βαζελός.Ούτε γριά,ούτε παοκτσής,ούτε σκουλήκι,ούτε οφητσής.
Μόνο ΠΑΣ θα είμαι εγώ,ποκίτη βάλτο στο μυαλό!

Αποσυνδεδεμένος OV1950

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #152 στις: Τρι 24 Σεπ 2019 06:16 »
Με λίγα λόγια...

Πονηρή επιλογή από τον κ. Χριστοβασίλη (φυσικά προς όφελος του).

Κακή απόφαση για τον κ. Ντάσιο.

Χαμένος και πάλι ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, μιας και ο κ. Ντάσιος (προσωπική άποψη) αποτελεί τον πιο άοσμο άνευρο αρχηγό ομάδας που έχω δει στην ζωή μου, παρ όλη την μακρόχρονη θητεία του στην ομάδα. Όταν έπρεπε να βγει να πει στον κόσμο τι πραγματικά συμβαίνει και να ξεμπροστιάσει τον  κ. Χριστοβασίλη, προτίμησε να σωπάσει και να τον προστατέψει.

Ο κ. Χριστοβασίλης φαίνεται δεν το ξέχασε αυτό και του προσέφερε εργασία...  ;)

Αν πραγματικά αγαπάς την ομάδα δεν πας να συνεργαστείς με αυτόν τον ιδιοκτήτη!!!

:pas:  :pas:  :pas:
Ειλικρινές ποσταρισμα και το σέβομαι μιας και δεν κλείνει με το υποκριτικό "καλή επιτυχία στην ομάδα μας".  Αποτυπώνει ξεκάθαρα το σκεπτικο και σκιαγραφεί τη βαθύτερη επιθυμία των λεγόμενων "αντίΧΒ"..

Αποσυνδεδεμένος pextempalla

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #153 στις: Τρι 24 Σεπ 2019 11:48 »
Νέος γενικός αρχηγός στον Άρη ο Δημήτρης Νιαρχάκος  :-?

Ο μέχρι πρότινος γενικός αρχηγός του ΠΑΣ Γιάννινα Δημήτρης Νιαρχάκος, προστέθηκε στο τεχνικό τιμ της ομάδας του Άρη, με τον Γιώργο Κολτσίδα να μεταφέρεται στις ακαδημίες.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Άρης:

Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Δημήτρη Νιαρχάκο, ο οποίος αναλαμβάνει καθήκοντα Team Manager στην ομάδα μας.

Τον κ. Νιαρχάκο παρουσίασε στους παίκτες στη σημερινή προπόνηση ο Διευθυντής του Ποδοσφαιρικού Τμήματος, Άγγελος Χαριστέας.

Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ καλωσορίζει τον Δημήτρη Νιαρχάκο στην οικογένειά μας και του εύχεται καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.

sdna.gr

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #154 στις: Τρι 24 Σεπ 2019 17:28 »
Παράθεση
ΕΝΑΡΞΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΝΤΑΣΙΟ
H Π.Α.Ε. Π.Α.Σ. Γιάννινα 1966 ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον Γιώργο Ντάσιο.

Ο Ντάσιος επιστρέφει στην ομάδα μας μετά από 4 χρόνια σε διαφορετικό ρόλο αυτή τη φορά, αυτόν του Διευθυντή Ποδοσφαιρικού Τμήματος μετά την παραίτηση του μέχρι πρότινος Διευθυντή Δημήτρη Νιαρχάκου, για προσωπικούς λόγους.

ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

Παράλληλα η Π.Α.Ε. Π.Α.Σ. Γιάννινα θέλει να ευχηθεί στον κ.Νιαρχάκο κάθε επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του, πάντα με υγεία και πάντα έχοντας τις αναμνήσεις των ιστορικών στιγμών που ζήσαμε μαζί τα τελευταία 9.5 χρόνια.

pasgiannina.gr