About PAS > Πρωτάθλημα - Κύπελο 2010-2011

Πρωτάθλημα 2010-2011

(1/56) > >>

john-PAS:
Στις 23 Αυγούστου θα γίνει η κλήρωση για Β' και Γ' Εθνική ενώ η σέντρα σε όλα τα πρωταθλήματα προγραμματίστηκε για τις 12 Σεπτεμβρίου.
dokari.gr

TALOS:
Ο.Φ.Η.,Γιάννενα τα φαβορί και Λεβαδειακός,Παναιτωλικός ακολουθούν.Καλές ομάδες θα έχουν Πανθρακικός,Πιερικός,Εθνικός,Δόξα,Τρίκαλα και Βέροια.Λογικά τουλάχισον μια από αυτές θα μπει σφήνα για άνοδο μαζί με τους άλλους 4.
Καλλιθέα,Καρδίτσα,Εθνικός Αστέρας,Αγροτικός Αστέρας θα χαροπαλέψουν ενώ Ηλιούπολη,Ιωνικός,Θρασύβουλος,Διαγόρας θα πουλήσουν πολλά παιχνίδια τελευταίες αγωνιστικές.Κάτι μου λέει οτι η Βέροια και ο Λεβαδειακός θα έχουν εναλάξ τις 4 αυτές ομάδες εκτός έδρας τελευταίες αγωνιστικές...

Παρασκηνιακά υπάρχει Κομπότης,Αρβανιτίδης,Σαββάκης,Πηρούνιας,Ριαβόγλου,Τσακογιάννης και περιμένω να δω τον Δοξαίο και το λαμόγιο του Ιωνικού τι ρόλο βαράνε.Εμάς προβλέπω να μας ξεσκίζουν ακόμα μια χρονιά διαιτητικά,ενώ για τον ΠΑΣ πιστεύω οτι ο χοντρός μπορεί να είναι λαμόγιο από τα λίγα,αλλά είναι και θεόχαζος.

bulux:

--- Παράθεση από: john-PAS στις Πεμ 08 Ιούλ 2010 09:20 ---Στις 23 Αυγούστου θα γίνει η κλήρωση για Β'
--- Τέλος παράθεσης ---

και


--- Παράθεση από: TALOS στις Σαβ 31 Ιούλ 2010 00:01 ---Ηλιούπολη,Ιωνικός,Θρασύβουλος,Διαγόρας θα πουλήσουν πολλά παιχνίδια τελευταίες αγωνιστικές. Κάτι μου λέει οτι η Βέροια και ο Λεβαδειακός θα έχουν εναλάξ τις 4 αυτές ομάδες εκτός έδρας τελευταίες αγωνιστικές...

--- Τέλος παράθεσης ---

Πως το λες αυτό ρε σύντεκνε; Γιαυτό δεν γίνονται οι κληρώσεις; Αν είναι να μην την κάνουν καθόλου...


--- Παράθεση από: TALOS στις Σαβ 31 Ιούλ 2010 00:01 ---ενώ για τον ΠΑΣ πιστεύω οτι ο χοντρός μπορεί να είναι λαμόγιο από τα λίγα,αλλά είναι και θεόχαζος.

--- Τέλος παράθεσης ---

Λαμόγιο και θεόχαζος δεν πάνε μαζι. Διάλεξε ένα απ' τα δύο και βάλτο.

fadomas:
με πανθρακικο εντος η πρωτη αγωνιστικη

BILLY_STAM:
1η αγωνιστική Football League

Nα η 1η αγωνιστική

Παναιτωλικός-Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας-Ηλιούπολη
Λεβαδειακός-Διαγόρας
Πιερικός-Εθνικός
Θρασύβουλος-Ιωνικός
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Καλλιθέα
Βέροια-ΟΦΗ
Εθνικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση