Διάφορα > Γεια σου Αλέκο

Αντίο φίλε

(1/41) > >>

Achilleas:
Κάτι τέτοιες στιγμές δε μπορείς να πεις τίποτα.
Και ίσως να είναι καλύτερα να μη μιλήσεις...

Ο Αλέκος Λύτρας (κατά φόρουμ FTLA) δεν είναι πλέον μαζί μας.

Την Τετάρτη στις 2 το μεσημέρι στο νεκροταφείο Αγίων Αναργύρων θα τον χαιρετήσουμε για τελευταία φόρα!

Γεια σου ρε φίλε Αλέκο!

ΛΟΚΟ:
Ας βάλουμε στο λεξιλόγιο και στη ζωή μας λέξεις και αξίες λίγο ξεχασμένες, είναι η αλήθεια, για να πορευτούμε νικηφόρα απέναντι σ’ αυτούς που κλέβουν τη ζωή μας και το μέλλον των παιδιών μας με χίλιους δυο τρόπους
Αλέκος ftla

Καλό ταξίδι φίλε, γιατί να μην είσαι χοντρόπετσος ρε νούμερο;

john-PAS:
Δεν μου βγαινουν λογια.....δεν μπορω να σκεφτω τιποτε..... μονο ενα.... ΓΙΑΤΙ τοσο νωρις ????

Καλο ταξιδι...

--- Παράθεση ---Αλέκος Λύτρας

Όταν μου ζήτησαν να γράψω ένα βιογραφικό για τον δικτυακό τόπο της «Γαλέρας» έπεσα σε βαθύ προβληματισμό και ημικατάθλιψη.
Τι διάολο να γράψω, αφού δεν έχω ακόμη απαντήσει στο βασικό ερώτημα που με απασχολεί εδώ και τουλάχιστον 44 χρόνια.
Τι θα γίνω όταν θα μεγαλώσω;
Πριν από 8 μήνες έδωσα ακόμη μια προσωρινή, φυσικά, απάντηση.
Αριστερός κωπηλάτης και κατά περίπτωση θερμαστής της Γαλέρας.
Θα σας εξομολογηθώ και κάτι για να μην πάει χαμένη η ώρα που χάσατε για να πατήσετε το κουμπάκι και να μπείτε εδώ. Αξιολογώντας τις επιθυμίες μου πιστεύω ότι η πιο εφικτή είναι να κατακτήσει ο ΠΑΣ Γιάννενα το Champions League.
Μπορείτε να φανταστείτε τις υπόλοιπες...
--- Τέλος παράθεσης ---

jimakos:
Φτωχότερο το μέλλον!!!
Καλό σου ταξίδι...

μπαμΠΑΣ:
Καλό σου δρόμο, και εύχομαι εκεί που θα πας να μπορείς να κάνεις όλα όσα σου αρέσουν και όλα όσα δεν πρόλαβες ή δεν μπόρεσες να κάνεις εδώ.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση