Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 994987 φορές)

Αποσυνδεδεμένος OV1950

• Hero Member
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #6200 στις: Δευ 06 Μάι 2019 19:43 »
Εδω δεν εχουμε μαντιλι να σκουξουμε και εσυ μιλας για γηπεδα 20 εκατομμυριων.
για να παρεις δωρεαν μια τετοια εκταση θα πρεπει να κανεις καποιες επενδυσεις στην πολη οι οποιες να εχουν ανταποδωτικο οφελως προς την κοινωνια.
και παλι θα εχεις αντιδρασεις...

Φον τα μπερδευουμε τα πραγματα και ξεφευγει η κουβεντα.
πιστευεις οτι πρεπει να παει να του πει καποιος οτι ειναι ανεπιθυμητος?
Δεν το εχει καταλαβει?
και αν το εχει καταλαβει γιατι μενει?
για τους 100 κολακες?
για το κερδος?
για το πρεστιζ?
γιατι αγαπαει την ομαδα?
για κατι αλλο? για τι?
Κανει πολλα ανταποδοτικα ο Μελισσανιδης;
Εκανε πολλα ανταποδοτικα ο Πηλαδακης που το γηπεδο AEL FC ARENA του ανηκει;

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6201 στις: Δευ 06 Μάι 2019 19:46 »
Φον τα μπερδευουμε τα πραγματα και ξεφευγει η κουβεντα.
πιστευεις οτι πρεπει να παει να του πει καποιος οτι ειναι ανεπιθυμητος?
Δεν το εχει καταλαβει?
και αν το εχει καταλαβει γιατι μενει?
για τους 100 κολακες?
για το κερδος?
για το πρεστιζ?
γιατι αγαπαει την ομαδα?
για κατι αλλο? για τι?
Ξεχωρίζουμε κάποια πράγματα.Τα χουλιγκανίκια με τις διαμαρτυρίες.Στην σκεπαστή διαμαρτυρήθηκαν.Τον έκαναν να φύγει.Έγιναν και κάτι ντράβαλα με κάτι παόκια στην αρχή.Η πιο έξυπνη διαμαρτυρία εναντίον του Χβ είναι ο παπάς.Για μένα είναι ότι καλύτερο σε διαμαρτυρία.Από εκεί και πέρα υπάρχουν πολλοί τρόποι για διαμαρτυρία.Δεν είναι μόνο το καταστρέφω το γήπεδο.Να το παίξω και χούλιγκαν.Για την Κρήτη και πως την γαμάμε έχουν βγει άπειρα πανό.Για το Χβ πόσα;Πόσα συνθήματα ακούστηκαν για την Κρήτη και πόσα για τον Χβ;
Όταν έδινε συνέντευξη τύπου πόσοι ήρθαν τότε;Στην πρώτη της ομάδας που ήταν παρόν ο Χβ πόσοι ήρθαν;
Άλλο η καταστροφή και άλλο η διαμαρτυρία.Θεμιτό το δεύτερο,κατακριτέο το πρώτο.

Αποσυνδεδεμένος OV1950

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6202 στις: Δευ 06 Μάι 2019 19:48 »
Fon δε μου απαντησες. Ποια βεντετα ανοιξαμε? Την πας αλλου την κουβεντα. Δεν ξερεις αν τους ειπα μπραβο. Δε θα χρεωνεις τις μαλακιες αλλων στους οπαδους του Π.Α.Σ. .
Σε Ατρομηταιους εγινε πεσιμο εδω στα Γιαννινα. Ειχε γραφτει και εδω μεσα. Μην καμωνεστε καποιοι οτι πεφτετε απο τα συννεφα.
Διαβασε καλα τι εγραψα.
Το διαβασα. Θες να πεις οτι αυτοι που την επεσαν σε Ατρομηταιους που ηρθαν εδω, ηταν κατι σαν Ζορο εκδικητες καποιας κλεψιας εις βαρος καποιων Ολλανδων στην Αθηνα;

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

• Full Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6203 στις: Δευ 06 Μάι 2019 19:49 »
Fon δε μου απαντησες. Ποια βεντετα ανοιξαμε? Την πας αλλου την κουβεντα. Δεν ξερεις αν τους ειπα μπραβο.
Σου είπα.Τώρα αν εσύ δεν τα δέχεσαι τι να κάνω;Να κάτσω με το ζόρι να σου αλλάξω άποψη;Στο Περιστέρι πήγαινες με φανέλα του ΠΑΣ.Τώρα δεν μπορείς να πας.Γιατί άραγε;Στην Νέα Σμύρνη δεν εμφανίστηκε ούτε ένα πανό.Ούτε από Γιάννινα,ούτε από Αθήνα.Γιατί άραγε;Γιατί πήγαν οι 40+ και μερικοί με τα παιδιά τους;
Στα παόκια έγραφαν δεν θα πατήσετε στα Γιάννινα,θα σας κάνουμε και θα σας ράνουμε.Τα παόκια πατήσαν στα Γιάννινα.Οι θα σας κάνουμε και θα σας ράνουμε δεν εμφανίστηκαν.Εξαφανίστηκαν.
Στην ριζούπολη κάποια πανό δεν εμφανίστηκαν.Έμεινε ένα κεντρικό πανό.Γιατί άραγε;
Πήγαινες σε όλες τις έδρες και τώρα δεν μπορείς να πας πουθενά.Πέφτει καρπαζιά όπου πας.
Όταν θέλεις να το παίξεις χούλιγκαν και να μπεις στο χρηματιστήριο της βίας,ετοιμάσου για χειρότερα.Μόνο χειρότερα.
Και για ολα αυτα φταινε οι μαγκιες 5-10 δικων μας? Αυτο που λες για ριζουπολη απαντα στο γιατι δεν παμε πουθενα. Μη μου πεις οτι εχουμε θεμα και με τους απολλωνιστες? Απλα το θεμα εχει πολλες παραμετρους (οχι μονο βιας).

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6204 στις: Δευ 06 Μάι 2019 19:56 »
OV1950
Για ΑΕΚ και ΑΕΛ δεν ξερω τι παιζει με τα οικοπεδα. Ειδικα για το γηπεδο της ΑΕΚ. για τον πηλαδακη καθαρισε σιγουρα η ΠΑΣΟΚΑΡΑ
http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=373.1415
για αλλα οικοπεδα γηπεδων ομως ισχυει αυτο που λες και το εχω τονισει.

Εγω μιλαω αν ειναι σωστο ηθικα ενας ανθρωπος που 10 χρονια δεν προσφερε στην κοινωνια της πολης τιποτα να παρει οποιαδηποτε εκταση δωρεαν.
Γιατι μπορει η μιση πολη να χαρει με ενα γηπεδο η αλλη μιση ομως θα σηκωσει το κοσμο στον αερα.
Επισης αν εχει 20 εκατομμυρια για γηπεδο γιατι δεν κανει καποια κινηση να βελτιωσει την ομαδα

Συζητηση αποπροσανατολισμου αυτη που ανοιξες  και θα μου επιτρεψεις να μη συμμετεχω αλλο στην παρουσα φαση.

ΦΟΝ
το αποτελεσμα με τον παπα πιο ηταν? πανεξυπνη κινηση με χιουμορ και ουσια
ειχε καποιο αποτελεσμα?
με οσους φωναζαμε στη μεγαλη τοσα χρονια ειχε αποτελεσμα?
με τα συνθηματα και τα πανια?
ουτε με τα καρεκλακια ομως θα εχει αποτελεσμα.

λεμε για βια.
Αν στο ματς με τη βεροια τοτε κατεβαινε ο προεδρος και μου απαντουσε και ηθελε να τις παιξουμε, βια δεν θα χρησιμοποιουσα κι εγω?
Βιαιαα δεν κινηθηκα  προς τα επισημα εστω και εν βρασμο ψυχης?
Πως μπορουσα να ξερω πως θα αντιδρασει ο αλλος?
Αρα δεν εχω κανενα δικαιωμα να κρινω κανεναν. εγω τουλαχιστον.
Ειμαστε πευθυνοι για τις πραξεις μας οι ενηλικες
και οι γονεις ειναι υπευθυνοι για τους ανηλικους.

Συμβουλη σε καποιον γνωστο μπορω να δωσω αλλα με το μαλακο
με το να βγαινω και να ριχνω το αναθεμα δεν θα κερδισω κατι, ουτε θα βοηθησω καποιον να καταλαβει πως, για τη δικη του ασφαλεια πρωτα απ ολα, δεν πρεπει να συμμετεχει σε τετοια γεγονοτα
Γιατι οταν ειδα την απαραδεκτη κινηση των  ΜΑΤ να προελαυνουν μεσα στην κερκιδα και να σπρωχνουν τους οπαδους προς τα πισω χωρις κανενα ουσιωδες νοημα, προς τα εκει που καθοταν πολυς κοσμος και κοιτουσε το μονο που με ενοιαξε ηταν η ασφαλεια ολου αυτου του κοσμου. ουτε τα καρεκλακια, ουτε ο στιβος.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 06 Μάι 2019 20:07 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

• Hero Member
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
« Απάντηση #6205 στις: Δευ 06 Μάι 2019 19:58 »
Καλά παιδιά ΠΑΣ εναντίον ΧΒ και παλιότερα κούγια!

Όπου χατζηχρήστος τα καλά παιδια!!!!!

Τόσο πολύ νοιάστηκε ο ΧΒ

Αν θεωρείτε οτι νοιάστηκε χθες πλανάστε πλάνην οικτρά!

Φιλε μου

Μπορεις να ρωτησεις
το ποσο νοιαστηκε ο ΧΒ ομως
οταν αναψανε τα καπνογονα στην Ριζουπολη

Και το τι επακολουθησε στο Περιστερι με το εξαπτερυγο του τον Νιαρχακο

Οχι μονο τον νοιαζει,αλλα τον κοφτει γαματα σε μεγιστο βαθμο
οταν προκειται να απλωσει το ξερεο του στην τσεπη
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

• Full Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6206 στις: Δευ 06 Μάι 2019 19:59 »
 Και για να σας το ξεκαθαρισω ειμαι κατα τις βιας. Κατα των επεισοδιων μεταξυ οπαδων. Η διαφορα μας ειναι οτι τα χρεωνετε ολα στους οπαδους του Π.Α.Σ. . Εξαλλου στο χρηματηστηριο του χουλιγκανισμου δε θα μπουμε ποτε γιατι ειμαστε ετη φωτος πισω. Ευτυχως...

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6207 στις: Δευ 06 Μάι 2019 20:05 »
Οταν παει κατι στραβα

Ειναι παγια τακτικη

Οι συζητησεις αποπροσανατολισμου.....
Δεν ειναι κατι νεο εδω μεσα

p.s Οταν ομως σκασανε τα Παοκια εδω μεσα....Πρωτη κουβεντα ομως μερικων  ηταν να δικαιολογησουνε μερικοι τον Χριστοβασιλη,και μεσα σε δυο τρεις ημερες να κουκουλωσουνε το θεμα
Αλλα τωρα επειδη πεταχτηκανε δεκα εικοσι καθισματα
γινεται ντορος

Αληθεια

Εχεται σκεφτει γιατι ο κοσμος εχει φτασει στο αμην
Οπου οι μισοι απεχουνε απο τους Ζωσιμαδες
Και οι αλλοι μισοι εχουνε αγανακτησει με αυτο τον προιοιν του Χριστοβασιλη

Ε βεβαιως δεν μας νοιαζει
και γιατι να μας νοιαξει......

Παμε να ανοιξουμε νεο θεματακι

Ποιον θελουμε για προπονητη στον ΠΑΣ
Και αν φερουμε νεο προπονητη

Ξερουμε το κολπο

Σε τυχον κακη πορεια
Ο προπονητης εφερε τους παιχτες
Ο προπονητης ειναι μυρωδιας
Ο προπονητης ειναι οχθρος

Ο Χριστοβασιλης ομως αθωος

Εδω εφυγε ο Γιακος...Και κανεις δεν αναλογιστηκε ποιος τον εδιωξε

Ερωτηση Κρισεως..Ποιος εδιωξε τον Γιακο
Ο Πετρακης που εχει φυγει
Ο νεος προπονητης που δεν εχει ερθει
Το εξαπτερυγο ο Νιαρχακος
Η ο Χριστοβασιλης

Αλλα ναι
Αδικως εχει παραπονα ο κοσμος και μιλαει για μπουρδελο ΠΑΕ

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 06 Μάι 2019 20:11 από ayuto1966 »

Αποσυνδεδεμένος OV1950

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6208 στις: Δευ 06 Μάι 2019 20:11 »
OV1950
Για ΑΕΚ και ΑΕΛ δεν ξερω τι παιζει με τα οικοπεδα. Ειδικα για το γηπεδο της ΑΕΚ. για τον πηλαδακη καθαρισε σιγουρα η ΠΑΣΟΚΑΡΑ
http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=373.1415
για αλλα οικοπεδα γηπεδων ομως ισχυει αυτο που λες και το εχω τονισει.

Εγω μιλαω αν ειναι σωστο ηθικα ενας ανθρωπος που 10 χρονια δεν προσφερε στην κοινωνια της πολης τιποτα να παρει οποιαδηποτε εκταση δωρεαν.
Γιατι μπορει η μιση πολη να χαρει με ενα γηπεδο η αλλη μιση ομως θα σηκωσει το κοσμο στον αερα.
Επισης αν εχει 20 εκατομμυρια για γηπεδο γιατι δεν κανει καποια κινηση να βελτιωσει την ομαδα

Συζητηση αποπροσανατολισμου αυτη που ανοιξες  που κανουμε και θα μου επιτρεψεις να μη συμμετεχω αλλο στην παρουσα φαση.

ΦΟΝ
ειχε καποιο αποτελεσμα?

λεμε για βια.
Αν στο ματς με τη βεροια τοτε κατεβαινε ο προεδρος και μου απαντουσε και ηθελε να τις παιξουμε, βια δεν θα χρησιμοποιουσα κι εγω?

με το να βγαινω και ριχνω το αναθεμα δεν θα κερδισω κατι, ουτε θα βοηθησω καποιον να καταλαβει πως, για τη δικη του ασφαλεια, δεν πρεπει να συμμετεχει σε τετοια γεγονοτα

Α) Το γηπεδο θα παει στο συλλογο, οχι σε φυσικο προσωπο. Θελουμε η ιδιοκτησια να παει σε Περιφερεια και η αποκλειστικη χρηση στον ΠΑΣ; Λυσεις και φορμουλες υπαρχουν.

Β) Οι βαζελοι υποτιθεται εδιωξαν τον Βαρδινογιαννη χαρη σε ενα συλλαλητηριο στο Πεδιο του Αρεως. Μπορειτε οσοι θελετε να δοκιμασετε το ιδιο. Μπορειτε να οργανωθειτε και να προσεγγισετε καποιον εν δυναμει ενδιαφερομενο.

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6209 στις: Δευ 06 Μάι 2019 20:23 »
Fon δε μου απαντησες. Ποια βεντετα ανοιξαμε? Την πας αλλου την κουβεντα. Δεν ξερεις αν τους ειπα μπραβο.
Σου είπα.Τώρα αν εσύ δεν τα δέχεσαι τι να κάνω;Να κάτσω με το ζόρι να σου αλλάξω άποψη;Στο Περιστέρι πήγαινες με φανέλα του ΠΑΣ.Τώρα δεν μπορείς να πας.Γιατί άραγε;Στην Νέα Σμύρνη δεν εμφανίστηκε ούτε ένα πανό.Ούτε από Γιάννινα,ούτε από Αθήνα.Γιατί άραγε;Γιατί πήγαν οι 40+ και μερικοί με τα παιδιά τους;
Στα παόκια έγραφαν δεν θα πατήσετε στα Γιάννινα,θα σας κάνουμε και θα σας ράνουμε.Τα παόκια πατήσαν στα Γιάννινα.Οι θα σας κάνουμε και θα σας ράνουμε δεν εμφανίστηκαν.Εξαφανίστηκαν.
Στην ριζούπολη κάποια πανό δεν εμφανίστηκαν.Έμεινε ένα κεντρικό πανό.Γιατί άραγε;
Πήγαινες σε όλες τις έδρες και τώρα δεν μπορείς να πας πουθενά.Πέφτει καρπαζιά όπου πας.
Όταν θέλεις να το παίξεις χούλιγκαν και να μπεις στο χρηματιστήριο της βίας,ετοιμάσου για χειρότερα.Μόνο χειρότερα.
Και για ολα αυτα φταινε οι μαγκιες 5-10 δικων μας? Αυτο που λες για ριζουπολη απαντα στο γιατι δεν παμε πουθενα. Μη μου πεις οτι εχουμε θεμα και με τους απολλωνιστες? Απλα το θεμα εχει πολλες παραμετρους (οχι μονο βιας).
Είπα κάποια πράγματα.Να λέμε τα ίδια και τα ίδια δεν ωφελεί κάπου.

Παράθεση
ΦΟΝ
ειχε καποιο αποτελεσμα?

λεμε για βια.

με το να βγαινω και να ριχνω το αναθεμα δεν θα κερδισω κατι, ουτε θα βοηθησω καποιον να καταλαβει πως, για τη δικη του ασφαλεια πρωτα απ ολα, δεν πρεπει να συμμετεχει σε τετοια γεγονοτα
Γιατι οταν ειδα την απαραδεκτη κινηση των  ΜΑΤ να προελαυνουν μεσα στην κερκιδα και να σπρωχνουν τους οπαδους προς τα πισω χωρις κανενα ουσιωδες νοημα, προς τα εκει που καθοταν πολυς κοσμος και κοιτουσε το μονο που με ενοιαξε ηταν η ασφαλεια ολου αυτου του κοσμου. ουτε τα καρεκλακια, ουτε ο στιβος.
Ασφάλεια είναι και οι κροτίδες και τα αντικείμενα που φεύγουν μέσα στο γήπεδο.Κυκλοφορούν ακόμα και παιδάκια στο ταρτάν.Παδιάκια εδώ της πόλης.Του φίλου σου,του γείτονα,του γνωστού.Παιδάκια.Όπως και να έχει.Εδώ δεν μιλάμε για 2 ανθρώπους που να παίξουν ξύλο.
Με ένα σύνθημα σε όλη την χρονιά από λίγους,από ένα πανό στα πόσα χρόνια και έναν παπά μια φορά προφανώς δεν αλλάζει κάτι.Μην περιμένεις να αλλάξει κάτι.Θέλει διάρκεια,θέλει υπομονή.θέλει αγώνα.Με μια φορά δεν γίνεται.Προφανώς αν υπάρχει συμμετοχή,ακόμα καλύτερα.Πως ακούγεται ένα σύνθημα που το λένε όλοι και πως ένα που το φωνάζουν λίγοι;
Σε κάθε άκυρο αγώνα βρίζουμε την Κρήτη εδώ και 20 χρόνια.Για τον Χβ ούτε ένα σύνθημα.Μπορεί 5-10 να φώναξαν και να μην ακούστηκαν.
Τότε με τον παοκ πολλοί πήγαν και τον έκραξαν για ότι έγινε.Περισσότερο έκραξαν αυτοί τον Χβ παρά κάποιοι άλλοι που συναντήθηκαν με αυτόν έξω.
Από μένα καμία ανοχή στην βία.Ακόμα χειρότερα αν πρόκειται για τον ΠΑΣ.Γιατί τον ΠΑΣ τον έχω για κάτι πολύ καλύτερο από γαύρους,βάζελους,χανούμια,μπάουγκ.Αν είναι κάτι χειρότερο,δεν με εκφράζει και καλύτερα να πάψω να ασχολούμαι.

Αποσυνδεδεμένος mandrakoukos

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6210 στις: Δευ 06 Μάι 2019 20:28 »
Δεν υπάρχει ένας ΠΑΣ στο μυαλό των οπαδών του, γιατί δεν είναι ίδιοι όλοι οι οπαδοί.
Άλλος βλέπει τον ΠΑΣ συναισθηματικά γιατί έπαιζε σ' αυτόν μπάλα ο παππούς του.
Άλλος γιατί έχει φάει τα τσιμέντα σε όλη τη χώρα.
Άλλος αγαπά τον ΠΑΣ αλλά εξίσου μισεί τους "αλλόθρησκους".
Άλλος δεν πατά στο γήπεδο όσο υπάρχει Χριστοβασίλης.
Άλλος όταν πληγώνεται τα σπάει, άλλος κλαίει, άλλος παγώνει, άλλος το ξεχνά μετά από 2 μέρες.
Κανένα δεν μπορείς να ψέξεις για τα χούγια του αλλά δεν υποστηρίζουμε όλοι το ίδιο όραμα του ΠΑΣ. Γι αυτό χρειάζεται λίγη κατανόηση εκατέρωθεν.

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6211 στις: Δευ 06 Μάι 2019 20:35 »
Και αλλοι παιζουνε διπλο ταμπλο τον ΠΑΣ με καποια αλλη ομαδα

Αποσυνδεδεμένος PASkal

• Sr. Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6212 στις: Δευ 06 Μάι 2019 21:07 »

Φιλε Φον νομίζω πως είσαι λαθος, στο Περιστέρι πιο παλια πήγαινε η πετρα γονα, πριν μια δεκαετία εφτιαξαν τα πράγματα λόγω των σχεσεων Απει Ρωταν-Φενταγιν και ενω τα χαμε καλα και στο Περιστέρι παντα διπλα διπλα με Ατρομηταιους και δεν ακούγαμε ούτε ενα μπινελίκι στα πλαισια του αγωνα εδω μέσα οι φιλισυχοι φίλαθλοι που κάθονται στην ακρη της 9 διπλα απ την θυρα των φιλοξενομενων τους ξεβαφτιζαν οπως και ολους τους φιλοξενομενους. Πριν 2 χρονια εγινε η μαλακια απο εναν εδω μεσα το συνεχισαν και οι Φενταγιν μετα στο δεύτερο γύρο τις επόμενες 2 φορες δεν εγινε το παραμικρό. Με τους Πανιωνιους θυμησε μου ποτε εγινε σκηνικό μετα το 96-97?? Ότι εχει γίνει είναι απο Πανιωνιους σε μεμονωμένους Αθηναίους δικους μας μετα τα ματς. Με τα παοκια 5' πριν εμφανιστούν στην σκεπαστη μετα απο εντολη Σαββιδη και πιστη προσηλωση της αστυνομίας στο αφεντικο τους ειχαν μπει μέσα στο γήπεδο ο πυρηνας των οργανωμένων για μενα ευτυχώς γιατί δεν ξέρουμε τι θα γινόταν εκεί περα κ με τοσο κοσμο απλο στη μέση. Ριζουπολη πηγαν μεμονωμένα οπως και Λαμια ενω ειχαμε εισιτήρια. Σε ολα θα ειμασταν μεσα με λεωφορεία αλλα ο προεδρουλης έχει κατάφερει να ναι ξενερωμενος ο κόσμος και πλέον να μην γεμιζουμε ουτε ταξι για τον ποδοσφαιρικο ΠΑΣ. Σκέψου στο ματς με τον Πανιωνιο κι ενώ παιζαμε μια κατηγορια και δεν πηγε κανενας απο Γιαννενα, οχι μόνο απ τους οργανωμένους αλλα ουτε ενας γενικα. Αν εσύ πιστεύεις ότι δεν πήγαν γιατί φοβοταν τους πανθηρες παω πασο, οπως το ίδιο και με τους Φενταγιν και Ριζουπολη κ όπου αλλου θες.
Αν δεν το βλέπεις ότι έχουμε καταντησει Ξανθη και Λεβαδειακος και δυστυχώς ολοι απέχουν και οσοι είναι παρων είναι σαν υπνωτισμενα φυτα και δέχονται ολα αμασητα η μαλλον ξεσπαν στα πληκτρολόγια και αλλοι μισοι φοβούνται μη φυγει η προεδραρα και χαθεί ο ΠΑΣ Γιαννινα, οπως εγινε αλλωστε και με ολους τους προηγουμενους προεδρους. Ο ΠΑΣ οπως τον γουσταραμε εχει τελειωσει προ πολλου και για να γυρισει το κουμπι και ο κοσμος χρειάζεται ενα γερο ρισταρτ και ενα απο αυτα που πρέπει να γίνουν είναι να φυγει ο σημερινός πρόεδρος και να έρθει καποιος να δωσει όραμα στον κοσμο και να αποφύγει οσο γίνεται περισσότερο τα λαθη του ΧΒ.
our life always in blue and white...

Αποσυνδεδεμένος SirBak

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6213 στις: Δευ 06 Μάι 2019 21:09 »
Ρε ΧΒ τιποτα δεν σε παει φετος....Ακυρωθηκε η επισκεψη Τσιπρα στα Γιαννενα ,λεει .....

Αποσυνδεδεμένος pastakis

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6214 στις: Δευ 06 Μάι 2019 21:21 »
Ρε ΧΒ τιποτα δεν σε παει φετος....Ακυρωθηκε η επισκεψη Τσιπρα στα Γιαννενα ,λεει .....
Aς παει να τον βρει αυτος.

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

• Full Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6215 στις: Δευ 06 Μάι 2019 21:23 »
Δεν υπάρχει ένας ΠΑΣ στο μυαλό των οπαδών του, γιατί δεν είναι ίδιοι όλοι οι οπαδοί.
Άλλος βλέπει τον ΠΑΣ συναισθηματικά γιατί έπαιζε σ' αυτόν μπάλα ο παππούς του.
Άλλος γιατί έχει φάει τα τσιμέντα σε όλη τη χώρα.
Άλλος αγαπά τον ΠΑΣ αλλά εξίσου μισεί τους "αλλόθρησκους".
Άλλος δεν πατά στο γήπεδο όσο υπάρχει Χριστοβασίλης.
Άλλος όταν πληγώνεται τα σπάει, άλλος κλαίει, άλλος παγώνει, άλλος το ξεχνά μετά από 2 μέρες.
Κανένα δεν μπορείς να ψέξεις για τα χούγια του αλλά δεν υποστηρίζουμε όλοι το ίδιο όραμα του ΠΑΣ. Γι αυτό χρειάζεται λίγη κατανόηση εκατέρωθεν.
Αλλοι το παιζουν οπαδοι μεχρι να αποκτησουν καποια σχεση με την παε ή γενικοτερα με τα κοινα

Αποσυνδεδεμένος SirBak

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6216 στις: Δευ 06 Μάι 2019 21:33 »
Παράθεση
Aς παει να τον βρει αυτος.

Να παει (κυριολεκτικα ομως) το βουνο στον Μωαμεθ   B-)

Αποσυνδεδεμένος kyra frosyni

• Newbie
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #6217 στις: Δευ 06 Μάι 2019 21:53 »
 δηλαδη απο τη φετινή χρονια το θέμα να καταλήγει στο τι κάναν οι οπαδοί την τελευταία αγωνιστική ενώ η ομάδα είχε ήδη πέσει...

Όχι τι κάναν και πού είναι όλα αυτά τα χρονια και γιατι
Ουτε τι κάναν όλη τη χρονιά οι πιο άμεσα εμπλεκομενοι και καθοριστικοι -αγωνιστικά - παραγοντες. Κι ας μείνουμε στο φέτος

Αλλά γίνονται συζητηση καποιοι που ήταν εκεί όλη τη χρονια και στηριξαν και βάλαν πόνο για να μην απέχουν και είδαν όλο το μπουρδελο -ομαδα και πρωταθλημα- να ακυρώνει τις ελπίδες τους και και το γαμωτο που βάλαν για να μη λείψουν

Νταξει, ξέσπασε αγαρμπα όλο αυτο και γίναν μαλακιες. Ε και; δικαίωμα δεν έχουν αυτοί στις τόσες μαλακιες που γίνονται όλη τη χρονια να κάνουν τη δικη τους μετα τη λήξη της α-σεμνης τελετης;

Ημαρτον με τη μαλακια τους, δεν επηρέασε και κάτι στην τελική. Αλλου είναι το θέμα

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6218 στις: Δευ 06 Μάι 2019 22:04 »
Αλλά γίνονται συζητηση καποιοι που ήταν εκεί όλη τη χρονια και στηριξαν και βάλαν πόνο για να μην απέχουν και είδαν όλο το μπουρδελο -ομαδα και πρωταθλημα- να ακυρώνει τις ελπίδες τους και και το γαμωτο που βάλαν για να μη λείψουν

Νταξει, ξέσπασε αγαρμπα όλο αυτο και γίναν μαλακιες. Ε και; δικαίωμα δεν έχουν αυτοί στις τόσες μαλακιες που γίνονται όλη τη χρονια να κάνουν τη δικη τους μετα τη λήξη της α-σεμνης τελετης;

Ημαρτον με τη μαλακια τους, δεν επηρέασε και κάτι στην τελική. Αλλου είναι το θέμα

2500 κόσμος περίπου είναι εκεί όλη την χρονιά.Υπάρχει κάποιο έξτρα προνόμιο σε όλους αυτούς να καταστρέφουν;Να πετάνε αντικείμενα;Μήπως αυτοί είναι οι σούπερ ΠΑΣολέδες σε σχέση με όλους τους υπόλοιπους;Από που αντλούν το δικαίωμα να καταστρέφουν;Αν έχουν θέματα με τον Χβ,ας τα λύσουν με τον ίδιο.Μέχρι εκεί φτάνει το δικαίωμα τους.
Ποιος σου είπε ότι η μαλακία τους δεν επηρέασε;

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6219 στις: Δευ 06 Μάι 2019 22:06 »
Ολο το θεμα φετος ειναι τα εικοσι-τριαντα καρεκλακια
τα υπολοιπα ειναι μικρης σημασιας για φετος
Αποπροσανατολισμος  στα φορτε του
Παμε για δεκατη χρονια και συνεχιζουνε απτοητοι

Δεν θα το παιζει μονο μαντης ο Χριστοβασιλης οπως το 13-18-19
Θα το παιξω και εγω

Ετοιμαστειτε να ζησουμε τριψηφια νουμερα στους Ζωσιμαδες του χρονου
αλλα δεν μας πεφτει λογος

η πρωτη ομαδα που θα βγαλει δειαρκειας για αλλη μια φορα θα ειμαστε εμεις..

Η επομενη συνεντευξη του προεδρου σας θα ειναι στην πρωτη προπονηση του ΠΑΣ του Χριστοβασιλη σας

Και οι μεταγραφες θα ειναι ελευθεροι ποδοσφαιριστες απο τις υποβιβασμενες ομαδες της Β κατηγοριας

29 Αυγουστου θα φυγει ο Νικολιας και θα μας φερει μετα το τελος θερινης μεταγραφικης περιοδου γυτω στις 12 Σεπτεμβριου ποδοσφαιριστη απο την Γ Ισραηλ και  ταυτοχρονα βιντεο απο την ΠΑΕ του ποδοσφαιριστη απο τα αποδυτηρια της ομαδας.Και ολοι μας να λεμε πως εχει 20 γκολακια χαλαρα για φετος
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 06 Μάι 2019 22:10 από ayuto1966 »

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6220 στις: Δευ 06 Μάι 2019 22:10 »
20 30 καρεκλάκια είναι.Η βλακεία είναι ανίκητη.

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6221 στις: Δευ 06 Μάι 2019 22:48 »
Να το πω αλλη μια φορα
Θα το πω

Χιλλιες φορες βλακας παρα χαψας και υποτακτικος

Ο καθενας με τα γουστα του και οπως το βλεπει κανεις.........

Αλλα αρκετα εκτραχυναμε την κουβεντα

Προεχει η ηρεμια και να δουμε ποιιον θα παρουμε προπονητη  :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος fon7

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6222 στις: Δευ 06 Μάι 2019 22:51 »
Να το πω αλλη μια φορα
Θα το πω

Χιλλιες φορες βλακας παρα χαψας και υποτακτικος

Ο καθενας με τα γουστα του και οπως το βλεπει κανεις.........
Εσύ χάψας ποτέ...Σου δείχνουν την παλιά ΠΑΕ και εσύ μιλάς για τον Χβ.Εσύ χάψας...
20-30 καρεκλάκια...Λες και ζούμε στο 70...

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

• Sr. Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6223 στις: Δευ 06 Μάι 2019 22:55 »
Εδώ είμαστε και θα δείτε το γήπεδο γεμάτο αν ο χοντρός ανέβει κατηγορία από τα Χριστούγεννα. Είπαμε τσιγκούνης ειναι, όχι χαζός. Δεν κάνεις μπίζνες και βούτες άμα είσαι χαζός!ξέρει τι πρέπει να κάνει!
Του χρόνου πάντως Λεβαδειακός ή Ηρακλή δε θα δούμε στην κατηγορία, αφού δε θα έχουμε Βόλο. Μάλλον ο κομποτης θα αναστηθεί, με τη γνωστή διαδικασία του Λαζάρου!!!! Γίνονται ζυμώσεις!

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #6224 στις: Πεμ 09 Μάι 2019 14:58 »
Βγες και πες ποσα ειναι τα χρεη και βαλε πωλητήριο στην ομαδα. Ορισε την τιμη πωλησης.
Και αν δεν εμφανιστει κανεις τοτε θα εχεις ολα τα δικαια με το μερος σου.

Ολα τα υπολοιπα ειναι για να κερδιζει χρονο και να απομακρυνει πιθανους αγοραστες.
Ας μας κοιταξει μια φορα στα ματια και ας μας πει την αληθεια.
Την αληθεια της τωρινης καταστασης. Αστα τα παλια. Πανε αυτα..