Αποστολέας Θέμα: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ  (Αναγνώστηκε 10645 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Νίκος Καρλόβασι

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #75 στις: Τρι 12 Φεβ 2019 22:33 »
οπαδικό είναι το site και είναι λογικό κάποιοι να θίγονται από την παρουσία μου ή την παρουσία οποιουδήποτε άλλου με διαφορετική οπαδική προτίμηση.
ούτε τον έξυπνο θέλω να κάνω, ούτε να το παίξω υπεράνω. καλώς ή κακώς θεώρησα πως διαφέρει η εδώ φάση από ένα φόρουμ τύπου κολλημένων γάβρων και πως θα μπορούσαμε να ανταλλάξουμε και μια κουβέντα αλλά προφανώς έκανα λάθος.
καλή συνέχεια και σας απαλλάσσω από την ενοχλητική παρουσία μου

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 882
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #76 στις: Τρι 12 Φεβ 2019 22:55 »
Δεν μπορείς να μας παρουσιάζεις το σάπιο σωματείο, ώς υγειή

Αμα θελεις να πεις για τον ΠΑΣ, εισαι ευπρόσδεκτος, κανεις δεν εχει προσωπικά μαζί σου.

Το ήθος, την κουλτούρα, και την ποδοσφαιρική μας νοημοσύνη την γνωρίζει ολη η ελλάδα
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 12 Φεβ 2019 22:59 από FanaticPaS »
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος OV1950

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.467
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #77 στις: Τρι 12 Φεβ 2019 23:04 »
οπαδικό είναι το site και είναι λογικό κάποιοι να θίγονται από την παρουσία μου ή την παρουσία οποιουδήποτε άλλου με διαφορετική οπαδική προτίμηση.
ούτε τον έξυπνο θέλω να κάνω, ούτε να το παίξω υπεράνω. καλώς ή κακώς θεώρησα πως διαφέρει η εδώ φάση από ένα φόρουμ τύπου κολλημένων γάβρων και πως θα μπορούσαμε να ανταλλάξουμε και μια κουβέντα αλλά προφανώς έκανα λάθος.
καλή συνέχεια και σας απαλλάσσω από την ενοχλητική παρουσία μου
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα και δε θεωρώ ενοχλητική την παρουσία σου. Δεν έβρισες, θεωρώ ότι σεβάστηκες το χώρο και εάν οπαδός άλλης ομάδας έκανε το ίδιο με σένα εδώ μέσα, πάλι δε θα είχα πρόβλημα. Δε θεωρώ ότι είμαι ο μόνος που το πιστεύει αυτό, όποτε θες να πεις μια κουβέντα εδώ, να τη λες.

Αποσυνδεδεμένος OV1950

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.467
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #78 στις: Τρι 12 Φεβ 2019 23:08 »
Δεν μπορείς να μας παρουσιάζεις το σάπιο σωματείο, ώς υγειή

Αμα θελεις να πεις για τον ΠΑΣ, εισαι ευπρόσδεκτος, κανεις δεν εχει προσωπικά μαζί σου.

Το ήθος, την κουλτούρα, και την ποδοσφαιρική μας νοημοσύνη την γνωρίζει ολη η ελλάδα
Δεν πάνε πολλές ημέρες που κάποιο χέρι είχε το θράσος να γράψει μια ανακοίνωση που παρουσίαζε στο πανελλήνιο την ομάδα του ως παράρτημα.

Αποσυνδεδεμένος apnea73

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.605
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #79 στις: Τρι 12 Φεβ 2019 23:10 »
Προσωπικα δεν εχω με κανεναν. Ποσο μαλλον απο ενα απρόσωπο φορουμ. ΑΛΛΑ οταν καποιος μου λεει να κραταω την γνωμη μου για μενα, ε τότε κάπως μου έρχεται...Πόσο μάλλον όταν προέρχεται από τον γαύρο του βορρά.
Σε όλα τα αλλα ότι είπε ο Fanatic πιο πριν.

Επίσης σε ουγκανους βόρειους νότιους η άλλων κατευθύνσεων δεν ξανασχολουμαι, ούτε καν βλέπω τα μηνύματα πλέον.
....

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.145
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #80 στις: Τρι 12 Φεβ 2019 23:17 »
Μωρε apnea το cut ειναι διορθωση απο τους moderators δεν στο εγραψε ο παοκτζης αυτο που λες
Παρατηρηση σε αυτον ηταν
Ξεκολλα

 :pas: :pashat: :joker:

Αποσυνδεδεμένος apnea73

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.605
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #81 στις: Τρι 12 Φεβ 2019 23:32 »
Ώρε τώρα είδα το cut. Σταματάω. Γενικά μιλαω. Θα τροποποίησω  το post μου, αλλά από το  tablet δεν μπορώ....Τέλος από μένα για το θέμα.

 :pas: :pas: :pas:
....

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 24.659
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #82 στις: Τρι 12 Φεβ 2019 23:47 »
οπαδικό είναι το site και είναι λογικό κάποιοι να θίγονται από την παρουσία μου ή την παρουσία οποιουδήποτε άλλου με διαφορετική οπαδική προτίμηση.
ούτε τον έξυπνο θέλω να κάνω, ούτε να το παίξω υπεράνω. καλώς ή κακώς θεώρησα πως διαφέρει η εδώ φάση από ένα φόρουμ τύπου κολλημένων γάβρων και πως θα μπορούσαμε να ανταλλάξουμε και μια κουβέντα αλλά προφανώς έκανα λάθος.
καλή συνέχεια και σας απαλλάσσω από την ενοχλητική παρουσία μου
Δεν σε έδιωξε κανένας.Απλά κάποια πράγματα δεν αλλάζουν.Αν εσύ νιώθεις αδικημένος σε σχέση με την Αθήνα,εμείς τι πρέπει να πούμε;Όχι μόνο εμείς αλλά ολόκληρη η επαρχία.Χώρια ότι το επαρχία το λένε πολλές φορές απαξιωτικά.
Μέχρι το 2004 ήμασταν αποκλεισμένοι από βορρά και νότο.Καλά για τραίνο δεν μιλάμε καν.Τώρα τελευταία κάτι γίνεται με τα αεροπλάνα.
Πόσες φορές έχουμε ακούσει για το γήπεδο μας;Να πιάσουμε και το αθλητικό κομμάτι.Σε μια περιοχή με πολύ βροχή και από τα φτωχότερα μέρη στην Ευρώπη.Με ένα γήπεδο της δεκαετίας του 30,με κερκίδες του 50 και του 60 και με υποδομές προηγούμενης χιλιετίας.Το μοναδικό γήπεδο με χόρτο μέχρι την δεκαετία του 90 που έγινε ακόμα ένα από ερασιτεχνικό σωματείο.
Να έρθεις να δεις το κλειστό μας που μόλις τώρα έγιναν 2.Χωρητικότητα 500 άτομα το καθένα.
Αντιμετώπιση από τους υπολοίπους;Με τον χειρότερο τρόπο.
Γιατί πάντα τα Γιάννινα ήταν μακριά.Ήταν πάντα κατσάβραχα.Ούτε κάμπος,ούτε νησί.

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 764
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #83 στις: Τετ 13 Φεβ 2019 12:49 »
Το ήθος, την κουλτούρα, και την ποδοσφαιρική μας νοημοσύνη την γνωρίζει ολη η ελλάδα
Για σήμερα μιλάμε, έτσι;;; Εν έτει 2019.
Το ήθος;;; Το στήθος, μπορεί.
Την κουλτούρα - την ποια;;; Αυτή και αν μας "χαρακτηρίζει" - με κάθε ευκαιρία την επιδεικνύουμε...
Την ποδοσφαιρική μας νοημοσύνη;;; Καλαααά τώρα... Μολονότι είμαστε εχέμυθοι, και δεν τη διατυμπανίζουμε όπου κι όπου. Δεν είμαστε τέτοιοι εμείς... Τι λες τώρα ...
"Την γνωρίζει όλη η Ελλάδα". Εμ βέβαια. "Χωριό που φαίνεται, κολαούζο δεν θέλει".

Εμείς πάντως τα πιστεύουμε αυτά... Τί; Όχι;;;
 

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #84 στις: Τετ 13 Φεβ 2019 13:00 »
Πάει για βαριά καμπάνα ο ΠΑΣ λόγω πυρσών και πανό
Αντιμέτωπη με πολύ βαριές ποινές βρίσκεται η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα μετά τα όσα έγιναν στο παιχνίδι του Σαββάτου με τον Παναθηναϊκό, καθώς το κατηγορητήριο «φορτώθηκε» αρκετά τόσο λόγω του πανό με τον Λουτσέσκου όσο και εξαιτίας των πολλαπλών υποτροπών σε άναμμα πυρσών.

Η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα αντιμετωπίζει το ενδεχόμενο ακόμα και για τιμωρία έδρας, αφού περισσότερες από τέσσερις υποτροπές σημαίνουν ως 6 αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών και 150.000 ευρώ πρόστιμο, αν εξαντληθεί η αυστηρότητα της πειθαρχικής.

Όσον αφορά το πανό για τον Λουτσέσκου, η ΠΑΕ καλείται με άρθρο ότι δεν κατέβηκε, παρά τις προειδοποιήσεις κι αυτό σημαίνει πρόστιμο 20.000 ως 50.000 ευρώ πρόστιμο!

Τα φετινά πρόστιμα έχουν ξεπεράσει ήδη τα 50.000 ευρώ και μόνο η συγκεκριμένη αγωνιστική θα προσθέσει άλλα τόσα απ’ ό,τι φαίνεται…

Αναλυτικά οι κλήσεις σε απολογία

Tο Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό όργανο κάλεσε σε απολογία την Παρασκευή, 15-2-2019 και ώρα 11:00, τις παρακάτω ΠΑΕ στο πλαίσιο των συναντήσεων για την 20η αγωνιστική. Αναλυτικά:

ΠΑΕ ΠΑΟΚ: «Βάσει των αναφερομένων στο από 10/2/2019 Φύλλο Αγώνα, το οποίο σας γνωστοποιήθηκε, κατ’ άρθρο 15 του Κανονισμού Αγώνων Ποδοσφαίρου (Κ.Α.Π.), στην από 10/2/2019 Έκθεση Παρατηρητή Αγώνα, καθώς και στην υπ’ αριθ. πρωτ. 3592/19/323405 από 12/2/2019 Έκθεση της Αστυνομίας»: Για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της καθώς επίσης και για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της στον αγώνα ΠΑΕ ΠΑΟΚ-ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

*Επί παραβάσει των άρθρων 1, 5 επ, 14 παρ. 1, 2, 3 και 4 περ. α΄, 15 παρ. 1 περ. α’, γ’, 2 περ. α΄, δ’ και ε’, 3 περ. α΄ και στ’ του Π.Κ. της ΕΠΟ.

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: «Βάσει των αναφερομένων στο από 9/2/2019 Φύλλο Αγώνα, το οποίο σας γνωστοποιήθηκε, κατ’ άρθρο 15 του Κανονισμού Αγώνων Ποδοσφαίρου (Κ.Α.Π.) καθώς και στην από 9/2/2019 Έκθεση Παρατηρητή Αγώνα»:  Για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της στον αγώνα ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.

*Επί παραβάσει των άρθρων 1, 5 επ, 14 παρ. 1, 2, 3 και 4 περ. α΄ , 15 παρ. 1 περ. γ’ του Π.Κ. της ΕΠΟ.

 

ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ: «Βάσει των αναφερομένων στο από 9/2/2019 Φύλλο Αγώνα, το οποίο σας γνωστοποιήθηκε, κατ’ άρθρο 15 του Κανονισμού Αγώνων Ποδοσφαίρου (Κ.Α.Π.), στην από 9/2/2019 Έκθεση Παρατηρητή Αγώνα,  καθώς και στην υπ’ αριθ. πρωτ. 6777/19/309500 από 11/2/2019 Έκθεση της Αστυνομίας»: Για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της καθώς επίσης και για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της στον αγώνα ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

*Επί παραβάσει των άρθρων 1, 5 επ, 14 παρ. 1, 2, 3 και 4 περ. α΄ , 15 παρ. 1 περ. β’, γ’, 2 περ. α΄, δ’ και ε’  του Π.Κ. της ΕΠΟ.

https://super-fm.gr/43111/paei-gia-varia-kampana-o-pas-logo-pyrson-kai-pano/?fbclid=IwAR1Ikvh9ZhRE4eqRcwBz76sFiVuA_Q-kYeAGj5KTiwybiM7Y9pJutlDWHjM
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 13 Φεβ 2019 17:43 από fon7 »